Wpis z mikrobloga

Siemanko koreczki i mirabelki. Poszukuję jakiegoś laptopa w granicach 2k jako prezent dla dziewczynki ok 10 lat na komunię. Najlepiej do zakupu stacjonarnie. Nie musi być duży a nawet myślę że preferowany byłby oo 14-15 cali. Coś co by posłużyło przyzwoicie 3-4 lata. W miarę przenośne. Z góry dzięki za sugestie.
#laptopy #komputery #kiciochpyta
  • 11
@slawomirus: może nie będzie fame'u z jabłkiem, czy innym logiem, ale obczaj sobie na Aliexpress laptopy/notebooki Teclast. Zepsuł mi się laptop, a używałem go 1-2 razy w ciągu miesiąca do podstawowych czynności i nie chciałem dawać 3k za niepotrzebny sprzęt. Kupiłem za 1200 sprzęt, który już hula 2 lata i nie ma żadnych problemów poza drobnym pęknięciem obudowy przy porcie usb. Może nie jest demonem prędkości i nie zagram w lepsze
@slawomirus: wolałbym coś z jakimkolwiek i3 niż athlonem czy celeronem, te 2 dyski to tez nie wiem po co, zobacz takiego Huawei Matebooka, lepsza kamerka, no i duży plus to pełna aluminiowa obudowa, rzadkość w tej cenie

@bachuxd: co to za zlot fanboyów intela, nawet jak sie pojawią nowe niskonapięciowe to nie w tym poziomie cenowym

Ten jest świetny. Jeszcze dostępny w salonie niedaleko mnie :) dzięki wielkie za pomoc