Wpis z mikrobloga

@dirtydenier: niby tak, ale ogarnij 50 dzieciaków w miejscu X na godzinę Y, szczególnie kiedy McDonald był z reguły w drodze powrotnej. Nie wiem jak jest teraz, ale ja za dzieciaka NIGDY nie wróciłem o planowanej godziny z wycieczki. Bo Julka zgubiła plecak, Maciek musiał iść się wysrać, a Kuba dostał choroby lokomocyjnej. Za każdym razem coś.
Taki McDonald(czy dowolny inny fastfood w trasie) jest o tyle spoko, że bez problemu
  • Odpowiedz
@OstatniZnak

@Zlpnc
@cr_7
@ZuyKefrus
@Torgerd

Mam nieodparte wrażenie że w przypadku sytuacji zamkykania mc-ów jak u ruskich to byście tam stali jak te downy po kilka h w kolejkach ( ͡º ͜ʖ͡º)


@eFieN Patrząc po odpowiedziach to tym wrażeniem raczej ciężko się przejmować.

Ale czy dowiemy się w końcu o tej restauracji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eFieN: nie, nawet nie jem w Macu, mam po prostu bekę z twojego zesrania sie o ten fast food jakby ktoś ci krzywdził matkę. Do tego twoja argumentacja jest na poziomie przeciętnego kuca, już ci ludzie wyjaśnili, ze wycieczki szkolne zatrzymują sie w maku z powodów logistycznych, a ty dalej swoje jak typowy dzban xd
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: za każdym razem gdy widziałem pracowników Maca bodajże przy Floriańskiej w Krakowie, miałem przed oczami oblężenie Helmowego Jaru albo Minas Tirith, proporcje i skala zamieszania podobne.
  • Odpowiedz
no tak, bo fajne knajpki przygotuja z 60-80 posiłków w ciągu 30 minut xD


@Dariel: a Ty myślisz, że co robią restauracje w porze obiadowej czy kolacji? Składają i podgrzewają przygotowane wcześniej składniki jak w maku.

Czy może jak książe Dariel zamówi rybkę z frytkami to jeden #!$%@? do wędkarskiego a drugi szuka na allegro taniej sadzarki do ziemniaków? XD
  • Odpowiedz
  • 2
@fazonun to mówisz o fajnej knajpce czy o barze mlecznym? Tak, są takie restauracje które zrobia coś szybko, ale to po pierwsze nie bedzie fajna knajpka tylko obiadownia. Po drugie jedzenie zazwyczaj jest slabej jakosci i bardzo czesto przecietne. Jadalem i w stolowkach pracowniczych i jadlodajniach i tam gdzie byly lepsze posilki jednak zawsze trzeba bylo czekac przynajmniej 10 lub 15 minut. A nauczyciel nie zna lokalnych restauracji i nie wie czy
  • Odpowiedz
@InessaMaximova: ale w sensie o co ci chodzi? Ludzie tak robią i to nie jest moja wina, więc nie rozumiem czemu się do mnie o to przywalasz.
A tak w ogóle to nie znam menu McDonalda na pamięć, więc rzuciłam dwie losowe nazwy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz