Wpis z mikrobloga

  • 64
#ukraina
Brawooo Czarnek

Od września do polskich szkół mają wrócić lekcje przysposobienia obronnego. Poza zajęciami z pierwszej pomocy, uczniowie mają mieć także zajęcia na strzelnicy - poinformował dziś minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek
  • 42
  • Odpowiedz
@Brakus: Ale jak to, między 2010 a 2022 usunęli przedmiot PO? Ja PO miałem w technikum w latach 2006 - 2010 i normalnie poszliśmy na strzelnicę strzelać z kbks a kto miał dodatkowy hajs mógł też postrzelać z czegoś grubszego. No chyba, że Czarnek miał na myśli podstawówkę to wtedy spoko pomysł.
  • Odpowiedz
@JaktologinniepoprawnyWTF: 5 lat później też to miałem w technikum. XD
Obstawiam, że w programie nauczania absolutnie nic się nie zmieniło, przysposobienie obronne dalej jest raz w tygodniu w szkołach średnich, ale Czarnek #!$%@? teraz to, co chcą usłyszeć ludzie, którzy nawet nie wiedzą, czego uczą się w szkołach ich dzieci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 37
@Brakus
Reforma edukacji jakiej nie potrzebujemy i jakiej nie chcemy,

Wojna za granicą, dawać naukę strzelania dla przedszkolaków,
USA wysyła nowego satelitę, od września przedszkolaki będą się uczyć programować statki międzyplanetarne
Czesi wynaleźli nowy lek, od września uczniowie 3 klasy będą mieli 10 godzin więcej bilogii molekularnej

Europa staje się coraz bardziej nowoczesna, patrzy w przyszłość, od września 15 godzin więcej religii i historii Polski dla wszystkich klas
  • Odpowiedz
@Brakus: Już widzę, jak MEN nagle stać na zajęcia na strzelnicy, instruktora i naboje xD i na dowóz do najbliższego miasta, gdzie jest strzelnica (mniejsze miasteczka). Bo, że w większych miastach są LOKI i inne organizacje, to wiadomo
  • Odpowiedz
WOS2.0 + zakładanie maski co druga lekcję


@Dryvalley:

Raczej raz puszczona maska po klasie, żeby sobie każdy obejrzał, a potem katechetka będzie prezentować filmy na VHS propagujące życie w czystości.
  • Odpowiedz