Wpis z mikrobloga

Jakie białko (firma/produkt) polecacie suplementować? Na Allegro ofert widzę od groma i nie wiadomo co wybrać.
Ponadto czytam też opinie jak ludzie oburzają się, że ceny idą mocno do góry (w lipcu chłop pisze ze podwyzka z 24 na 37, a jak teraz ogladam oferte to jest juz 56 zl ( ͡° ͜ʖ ͡°)) - skąd aż takie podwyżki, ponad 100% w tym wypadku?

Np. tu https://allegro.pl/oferta/kfd-pure-wpc-82-bialko-serwatkowe-100-11775397072

#dieta #trening #suplementy #mirkokoksy
bizancjo - Jakie białko (firma/produkt) polecacie suplementować? Na Allegro ofert wid...

źródło: comment_1647561489GzVcosGUTt6YdISKRY1Ph2.jpg

Pobierz
  • 5
Jakie białko (firma/produkt) polecacie suplementować?


@bizancjo: suplementacja białkiem to jak suplementacja kurczakiem. Także tego ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja lubię White Chocolate Raspberry z Olimpu - bo mi smakuje a większości innych nie dam rady jeść dłużej. Tylko u mnie cena nie gra roli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizancjo: no teraz cena lipa. Ja parę tańszych testowałem... Teraz kończę duże opakowanie z nutrenda i wracam do kfd... Jednak smakowo mi najlepiej w kfd pasuje..szkoda tylko że cena duża :d
@bizancjo: ceny poszły tak potwornie w górę przez wzrost cen surowców, to się nie tyczy tylko białka ale też kreatyny, aminokwasów, a nawet kwasu cytrynowego.
Tu jest jeden z filmów który m.in. w związku z tym nagraliśmy:
Damian_TS - @bizancjo: ceny poszły tak potwornie w górę przez wzrost cen surowców, to...