Wpis z mikrobloga

@CebulaZjadliwa: pisząc lepsze nie mam na myśli składu, bo dla mnie nie ma to znaczenia. Jak dla mnie są lepsze w smaku niż inne płatki czy batony. Testowałem kilka odpowiedników poszczegolnych płatków i nie ma dla mnie lepszych niż nestle w smaku. Ceny też mają normalne.
  • Odpowiedz
@Pio23: masz rację, tak jak napisałeś nie przeglądasz składu, smak jest ok, ale to ci szkodzi, nestle jedzie na najtanszych składniach, np baton LION jeden z najtanszych, skład? 40% olej palmowy, samcznego.... nie przeglądaj dalej składu, jedz co chcesz twoje życie twoje zdrowie.
  • Odpowiedz
@posuck: kielecki akurat ma 80%oleju + 7% żółtek jaj, jeden z najwartościowszych majonezów, mój stary tęż woli np. roleski bo teoretycznie jest lepszy, skład? 50%oleju+5% żółtek +20% chemi... twój wybór czy wolisz smak czy wolisz zdrowie.
  • Odpowiedz
@krystian-stepaniak: nie mówie że jest coś takiego jak zdrowy majonez, ale zobacz pod jakim temat odpowiadasz, temat o majonezie, możesz w ogóle nie jeść pewnie, możesz żjeść jakiś słaby jakościowo a możesz wybrać ten najmniej szkodliwy z majonezów albo inaczej mówiąc najwartościowszy.... ale widze ty tylko patrzysz na kalorię więc dla ciebie im więcej tłuszczu tym gorszy, no cóż... mogę się tylko domyślać z czym masz problem, nie każdy jest szczupły
  • Odpowiedz
@vajroos: Za komuny był tylko ocet, w kieleckim jest chyba tylko sam ocet, za komuny byliśmy pod ruskimi, ocet = ruscy.

A tak poważnie, to nie będę sobie na złość robił.

No i nie jestem też kretynem, który sądzi, że te wszystkie firmy które wstrzymały się na chwilę z działalnością w Rosji - za chwilę tam nie wrócą. Bo wrócą i prędzej niż sądzimy.

Dla wielu firm większym problemem jest to,
  • Odpowiedz