Wpis z mikrobloga

Jak skisłem. Laska z tindera (nie spotkałem się z nia jeszcze, piszemy ze sobą kilkanaście dni) #!$%@?ła sie do mnie o to ze śmiem usuwać swoje wiadomości na messengerze ( ͡° ͜ʖ ͡°) o to sie ze mną poklócila, ze usuwam swoje wiadomości twierdząc to za dziecinne XD i nagle znalazla energie do klótni bo normalnie to typiare musialem ciagnac za jezyk XD przeciez te laski z tindera sa jakies chore zeby sie czepiac ludzi o to ze oni usuna swoja wiadonośc, czaicie? Czepiac sie kogos bo teb usunal swoją wiadomosć no leb #!$%@?

#niewiemjaktootagowac #rozowepaski #logikarozowychpaskow

@Pralko-suszarka
  • 32
@Nabuhodozur: A jeszcze ci wmawiają, ze to z toba jest coś nie tak bo nie potrafisz rozmawiac, bo w sobie nie widza absolutnie nic zlego i mnie zablokowala, bo ja podsumowalem, ze sie zachowala jak wariatka i ze dobrze, ze to wyszlo przez messengera, bo na zywo to pewnie by mnie pobila i mnie zablokowala xDD
@userrrr: jednym słowem, nie ma lekko ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A takich zadufanych w sobie wariatek jest cała masa. Myślę nawet ze większa kobiet ma takie wysokie mniemanie o sobie, co jest oczywiście błędne i szkodzi najbardziej tym kobietom, bo żaden szanujący się mężczyzna nie będzie chciał związać się z typiara która ma się za alfę i omegę.

Bo po co?
i nagle znalazla energie


@userrrr: Kobiety mają energię na dyskusję tylko w dwóch scenariuszach: Kiedy rozmawiają z chadem albo się z kimś kłócą. W całej reszcie to są boty.

W ogóle jej stanowisko jest smieszne "Jeżeli dla ciebie poznawanie osoby to ocenianie jej po tym jak się angażuje w pisanie" Akurat angaż w rozmowę jest jednym ze wskaźników pokazujący czy dana osoba jest tobą zainteresowana czy nie. I bardzo trudno z