Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja #zakupy #kompresor

Jeżdżę od niedawna autem z LPG, jak zazwyczaj butla zajęła mi miejsce na koło zapasowe a auto małe bagażnik tez to wymyśliłem ze zakupie kompresor a koło schowam w piwnicy (od biedy dopompuje i gdzieś dojadę a jak nie to później będę się martwił) i pytanie jaki? zależy mi żeby był pod 12v jak i 230v i tyle.

wszędzie polecają jako budżetowy Carmotion 58031 ale piszą tez ze się grzeje strasznie, ze zdjęcia wyczuwam ze to jakiś badziew. Może ktoś polecić coś co używa? nie chce też wydawać dużej kasy na to, raczej będzie użyty parę razy do rowerów i jako awaryjny w razie ubytku powietrza.
umiar - #samochody #motoryzacja #zakupy #kompresor

Jeżdżę od niedawna autem z LPG,...

źródło: comment_1647518056IxJWYaTBTC0J7Rv3CAzOyl.jpg

Pobierz
  • 14
@umiar Kiedyś klawiter testował kompresor xiaomi i dawał radę. Przemyśl jednak sprawę, bo jak opona Ci gdzie w trasie pęknie to zostaje tylko laweta. Już lepiej poszukaj jak najmniejszego koła dojazdowego.
@umiar: kupiłem to z rok temu. Pompuję tym głównie rower i hulajnogę. Raz mi się zdarzyło pompować koło w aucie od prawie zera. No napompowałem ale trwało to dość długo. Uratowało mi dupę to, że masz 2 możliwości zasilania, z gniazdka ściennego i z zapalniczki samochodowej
@umiar: jeżeli za dużo ci zejdzie powietrza to taką pompką możesz sobie podmuchać, ale w inny otwór. Bez porządnego kompresora nie dasz rady.

A z pianką znajomy przechodził taki temat. Opona do wyrzucenia była.
@umiar: mam identyczny do dopompowywania (podkreślam, nie pompuje tylko dopompowuje) deski. no cóż, wolno ale działa nie wiem czy cokolwiek więcej można powiedzieć :P do pompowania koła w rowerze czy aucie to ok, bo grzać się grzeje ale czy Ty masz tira i chcesz wszystkie koła napompować? z deską no jest większy problem, bo większa powierzchnia ale te zalecane 15 minut chodzi, napompuje i tyle.