Wpis z mikrobloga

Wyjaśni mi ktoś dlaczego mexicano jak przestał regularnie pić to stał się głupszy niż w czasach gdy codziennie walił 8 żuberkow? Jaka tu reakcja zaszła? Przecież powinno być odwrotnie. Jeszcze taki irytujący i zniewieściały głos cuckolda mu się zrobił, że nie jestem w stanie obejrzeć żadnego jego nagrania do końca. Skrzeczy gorzej niż jakaś stara baba. Kiedyś miał zupełnie inny głos.
#kononowicz #mexicano #patostreamy
Tetsuya - Wyjaśni mi ktoś dlaczego mexicano jak przestał regularnie pić to stał się g...

źródło: comment_1647500163SmyIAa9nIiPgL0QOUvTZFj.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Tetsuya: nie no, głupi był zawsze, po prostu alkohol budził do życia jakieś tlące się resztki polotu i kreatywności. Bez wspomagania zostało to, co zostało, czyli nie za wiele.
  • Odpowiedz
@Tetsuya: Wcześniej nie zgrywał enteligenta (dobra prawo studiował troche X'D) tylko gangusa, alfonsa, thug life, taką nawijkę miał kim on nie był, gdzie nie był i co nie robił, taki o prostaczek pijaczek, gawędziarz. A teraz to on jest "poważnym jutuberem" tylko, że jak stara się powiedzieć coś na temat to widać jakim naprawdę jest przygłupem i wieśniakiem bo #!$%@? jak potłuczony a oznajmia, że jest "trzeźwy"
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: raczej tak jak głupi był tak dalej jest, wcześniej po prostu w fazie menelstwa jedyny kontakt miał z ludźmi pokroju mario krzaklewski, ćpun i konon więc na ich tle wypadał lepiej, nie wypowiadał się na żadne tematy oprócz tego ile żubrów rano zmęczył. Teraz wielki światowiec ma każdym kroku pokazuje jakim jest dzbanem
  • Odpowiedz