Wpis z mikrobloga

#bron #strzelectwo dużo osób trafiacie na zawodach, które ledwo w tarcze trafiają? Raz trafiłem na gościa co wyciągnął klamke z jajec z apendixa i gdzieś po brzegu tarczy ledwie 3-4 trafienia na serie. Trochę jest to przerażające, że nosi i ledwie trafia w tarcze. Tak wiem, że to jedna ręką i 25m ale tu miał czas na skupienie się i strzał chociaż w swoją tarczę.
  • 13
@ZaQ_1 znam takich co mało strzelają i średnio lub słabo z pistoletu ale oni nie noszą jednak klamki w jajach. Od osoby, która jest potencjalnie gotowa do użycia broni oczekuje, że jest chociaż w stanie trafić 10 razy w tą tarcze
Od osoby, która jest potencjalnie gotowa do użycia broni oczekuje


@rybka11111: większość sytuacji wymagających użycia broni ma miejsce na bardzo krótkich dystansach. Tak więc precyzja zazwyczaj nie jest tu specjalnie potrzebna. ¯\_(ツ)_/¯
@SlimKirby widząc co się odwala na strzelnicach i gadając z instruktorami to mam powody bo trafiają się dzbany którym nic nie przetłumaczysz

@zeMadafaka ludzie mają też samochody którymi nie potrafią jeździć (połowa powinna przechodzić regularnie badania psychiatryczne) oraz mózgi z których nie potrafią korzystać

Sam jestem za wolnym dostępem do broni dla osób niekaranych i zdrowych psychicznie tak jak jest to teraz ale bez konieczności uczestnictwa w różnych organizacjach ale niech te
#bron #strzelectwo dużo osób trafiacie na zawodach, które ledwo w tarcze trafiają?


@rybka11111: Ja jak pierwszy raz w życiu z kałacha strzelałem i to od razu na 100m (dopiero zaczynałem - nawet patentu jeszcze wtedy nie miałem) to ustrzeliłem chyba 5 punktów. ;)