Wpis z mikrobloga

@Krzysio_misio12: nie ma specjalnie czego się bać, możesz zauważyć wypadanie włosów przez pierwszy miesiąc/dwa, ale to dlatego bo zsynchronizują Ci się cykle wzrostu włosa na całej głowie. Nie zaczniesz z tego powodu łysieć i po kilku tygodniach nie zauważysz różnicy. Bardziej uciążliwe może być nieco większe owłosienie np. nóg czy rąk, bo to przy dłużej kuracji stanie się efektem permanentym, z tym że te włosy zawsze można zgolić albo przyciać.
@Krzysio_misio12: pierwszy tydzień-dwa u mnie to były bóle głowy, dezorientacja, takie dziwne uczucie gorąca, zwiększone tętno i zmulenie. Nieprzyjemne ale potem organizm się przyzwyczaił i te objawy ustąpiły całkowicie. Po 1,5 miesiąca jeszcze nie zaobserwowałem porostu w innych miejscach na ciele poza twarzą gdzie smarowałem. No dobra wyrwałem sobie jednego włosa z ucha ale to tyle xD
Minoxidil psikany na skórę mimo wszystko dostaje się w 1-4% do organizmu. To tak jakbyś brał bardzo małą dawkę minoxidilu w tabletkach.

czy włosy wyrastają tam gdzie byśmy nie chcieli


@Krzysio_misio12: tak, hipertrychoza na obszarach sąsiadujących jest możliwa, kwestia indywidualna, np. w okolicach brwi/oczu zrobiły mi się czarne włoski

Najlepiej zasłaniać twarz wewnętrzną stroną dłoni, podczas psikania drugą ręką na brodę. To co się zebrało, z powrotem wsmarować

zaczynają wypadać na