Wpis z mikrobloga

Pewnie już się domyślacie że po wojnie na Ukrainie przyjdzie czas na Polskę może się zdziwicie ale zamierzam pójść na ochotnika jeśli będzie mobilizacja i będą braki bo prawdziwy Chad #!$%@? prędzej czy później za granicę PiS mnie do tego zmusza z braku perspektyw po za tym jeśli moje życie ma się skończyć to właśnie w ten sposób nie wiem jak wy
nie myślcie że ktoś Polakom pomorze będą wspierać tak jak Ukrainę modlitwą,wysyłając sprzed wojskowy nakładając wymyślne sankcje

#przegryw
  • 4
@trinty: W armii będą chłopa gnoić niemiłosiernie.
Walczyć za ojczyzny to akt odwagi ale dla innych ludzi tak będziemy śmieciami i nikim.
W koszarach będą się z nas wyśmiewać, a później poślą nas na pierwszą linię jako mięso armatnie.
Oglądałem już jakiś filmik jak armia ukraińska Poniza swoich poborowych...
Pewnie też siła niektórych wezmą.. będą nas wyzywać gnoić, wojna to i pewnie przemoc też będzie stosowana.
Braterstwo to może jest w
@anonanonimowy321: ja jestem żydowskim najemnikiem więc tak walczyć w obronie ojczyzny nie za bardzo ale jestem do tego zmuszony i nie mam pracy
po za tym jeżeli nie będzie to takim piekłem z demonami jak w podstawówce czy gimn to jestem w stanie to wytrzymać a nawet będę się śmiał że jest tak lekko mam też za sobq przeszkolenie tracić czasu na broń nie będę interesuje mnie medyk,sanitariusz