Wpis z mikrobloga

Siema. Wybieram się na wieczór kawalerski do Katowic, docelowo idziemy do Pomarańczy ale może ktoś coś polecić na before? W ogóle pierwszy raz organizuje wieczór kawalerski i się zastanawiam czy młodemu kupuje się jakiś prezent? Kumpel mi zarzucił żeby kupić zegarek i zrobić album ze zdjęciami i się zastanawiam czy się tak robi bo pierwszy raz słyszę.
#wieczorkawalerski #kawalerski #katowice #impreza #pytanie #slub #logikaniebieskichpaskow
  • 4
@wobloblo: Zależy jaki kawalerski, ja kilka razy byłem i tylko raz prezent się wręczało, właśnie zegarek. Do pomarańczy za wcześnie nie ma co iść, bo pusto. Do 23-24 Mariacka, tylko zrób sobie rezerwację stolika w jakimś barze, bo może być ciężko coś dorwać z buta. Ja lubię Katofonię, dużo miejsca i ceny przyjazne, tak samo Klubowa. Magazyn ma fajny klimat, też polecam.
@derko123: Do pomarańczy i tak będę miał lożę więc odbiorę ją przed 23 i po 23 tam dojdziemy. Mariacka była w planach ale dobry ten tip ze stolikiem. Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Crea: Niestety jeden ma wesele w piątek i wyjeżdżamy dopiero koło 15 więc zajedziemy gdzieś na 18 do Katowic, szybki prysznic po podróży, mariacka i pomarańcza ale w sumie zapytam chłopaków co myślą