Wpis z mikrobloga

@josedra52: Pewnie lepiej, ale budżet to "jak najmniej" bo chcę ograć pare tytułów klasycznych, wygodnie na łożku (bo na smartfonach to nie da sie porządnie w coś pograć :/ ) ... do 200 zł idzie znaleźć bardzo ładną 300x ...100x jeszcze taniej :)
@josedra52: I to i to pewnie... na psp jest ten plus że gry są relatywnie tanie (używane to koszt kolo 20 zł) w dodatku często dobre gry na aukcjach są dorzucane więc problem znika :)
@Python: Przerobić da się chyba wszystkie w tym momencie. Jeśli znajdziesz 3000 do 200zł to bierz ale nie wiem czy takową znajdziesz nie wspominając o gwarancji. Imho jeśli nie zależy Ci na wi-fi to poszukaj E1004.
@Python: Nie mam na myśli fata tylko tę najnowszą wersję z 2011 roku bodajże (FAT to PSP100x a ja mówię o PSP E100x) - pozbawiona wi-fi, ekran ciutke mniejszy ale ta sama rozdziałka, bateria ponoć dłużej trzyma no i summa sumarum siłą rzeczy jest tańsza, używkę z gwarancją znajdziesz do 200 zł spokojnie.
@Python: ja mam PSP E1004 i 1004. Z różnic to tyle, że E1004, nie ma wifi (obecnie wifi i tak jest zbędne, chyba że chcesz pograć ze znajomymi), jest imo znacznie wygodniejsze, ma lepszą matową obudowę, która nie jest zarysowana od samego kontaktu z powietrzem jak "Piano Black" w tych świecących obudowach innych modeli. Ma za to gorsze przyciski start/select pod ekranem i nie ma wymiennej baterii, choć widziałem mody, gdzie
@wysuszony: Na allegro spotkałem sie z fajnym zestawem E1004 + Karta 8GB + 2 Gry (nie wiem czy koles ma na mysli UMD czy gry na karcie :P ale mniejsza o to) - mankamentem jest brak mozliwości ładowania konsoli normalnie... po prostu sie nie da :) Natomiast ładowanie przez USB działa jak należy. Opłaca się inwestować w takie coś czy szkoda nerwów ? :)
@wysuszony: Czytałem że może to być wina ładowarki lub wejscia... ale znowu nie wiem czy znajde kogos kto to naprawi ... może masz racje ;) mialem nadzieje ze przes usb sie naładuje w miare szybko :)
@wysuszony: Jeszcze tylko zapytam znawce - E1000 jest "budżetówką" i nie ma nawet wyjsca tv (ale to chyba zbędne jest) - ale jak ogólny odczucie użytkowania? Czuć tani plastik ? Przyciski są wykonane odpowiednio? Ostatnie chwile przed wyborem i nasuwa mi sie 10000 pytań :P
@Python: dla mnie ten niby "tani" plastik znacznie lepiej leży w dłoni bo jest matowy, no i nie wygląda tandetnie bo się nie rysuje, no i ogólnie nie jest to tani plastik jak w chińskich zabawkach. Jeśli się do czegoś przyczepić w obudowie, to do tylnej klapki, bo wydaje się cienka (co ma znaczenie tylko przy otwieraniu napędu), ale i tak wygląda lepiej niż te świecące w normalnych PSP. Przyciski do
@wysuszony: Ta wersja ma też jeden głośnik (mono) ale chyba nie przeszkadza to przy grze na słuchawkach... bo zastanawiam sie w tej samej cenie nad e1000 a wersja 2000 Piano Black - ale jak wiadomo wygląda to troche gorzej i nie chcialbym za kilka miesięcy porysowanego gówna :) - z 2 strony ma chyba lepszy wyświetlacz i bajery typu wifi, tv out itp :P
@Python: szczerze powiedziawszy to ja nawet nie widzę różnicy w grze bez słuchawek. Co komu po głośnikach stereo położonych w odległości około 8cm od siebie? No, ale przecież wybór należy do Ciebie, ja 2004 nie miałem i miał nie będę, więc o nim się nie wypowiadam.