Wpis z mikrobloga

Siedzę przy kolacji, włączam ulubiony portal że śmiesznymi obrazkami, zamiast śmiesznych obrazków dostaje zbeszczeszczone, #!$%@? ludzkie zwłoki. W gorących, bez +18, a moderator uważa że tak ma być.

Proszę mi powiedzieć czy to jest faktycznie prawidłowa decyzja moderatora? Czy ja jestem na portalu ze śmiesznymi obrazkami czy gore?

@m__b @a__s #moderacjacontent
Pobierz
źródło: comment_1647425186xdyL7Q6O4xLSuPMASAGJNv.jpg
  • 18
@NaglyAtakGlazurnika: a kto Ci powiedział, że to jest portal ze śmiesznymi obrazkami? Gdzie masz taką definicję?

Serwis Wykop.pl – internetowy serwis prowadzony w domenie wykop.pl przez Spółkę, będący platformą komunikacyjną przeznaczoną do wymiany informacji, opinii i spostrzeżeń dotyczących treści dostępnych w sieci Internet.
wystarczy spożywać posiłek jak biały człowiek z rodziną a nie z nosem w telefonie.

@skinrunner2: niestety twoja matka była zajęta. a może to ja nie miałem portfela? a z tobą muchy w kiblu nie chce ubić, a co dopiero jeść kolacje.

@TestoSynth: nasza zbożowa administrator daje znacznie dluzsze bany za znacznie lżejsze przewinienia. Kwestia jej humorów.