Wpis z mikrobloga

Wczoraj był wyjątkowy wysyp trolli piszących jaki to nie był 'wspanialy' ruch Kaczynskiego.
Szkoda, że wykopki mają krótką pamięć. Ten człowiek nic nigdy nie robi altruistycznie.
Jestem pewny, że pomysl sie urodzil tak jak w tych mailach Dworczyka: "wyslijmy Kaczora i Morawieckiego aby podbić poparcie. Dobry PRowo ruch".

Tak samo było w 2010 po śmierci brata. Udawał 'spokojnego', opanowanego na czas kampanii prezydenckiej.
Jak przegrał to sie #!$%@?ł i przestawal udawać. Twierdzil, ze go proszki trochę zmienily xD.

Ten człowiek zawsze idzie po trupach do władzy. Udawać on potrafi, a wy sie nabieracie na jego tanie zagrywki jak pelikany.

#wojna #ukraina #putin #pis #bekazprawakow #polityka
  • 25
  • Odpowiedz
@Mekeke2: Ale pamiętaj że nie pojechali tam sami, mogli sobie siedzieć w Polsce i nikt od nich nawet nie wymagał jechania na Ukrainę bo to dość szalony pomysł. To że ktoś uznaje że dobrze zrobili nie sprawia że jest pisowskim trollem i że zagłosuje na pis w następnych wyborach.
  • Odpowiedz
@Rafaello91: nie rozumiesz polskiej opozycji. Jeśli uważasz, że ktoś z pisu coś dobrze zrobił, to jesteś pisowskim trollem i katolikiem. Nie liczy się co zrobił, liczy się osoba. To jest sekret sukcesu wyborczego opozycji.
  • Odpowiedz
@Mekeke2: Mogę się założyć, że szykują przedterminowe wybory zaraz po zakończeniu wojny, póki polityczne złoto jakim jest ta wojna, dzięki którym ich przekręty i machloje zeszły na dalszy plan, jeszcze jest gorące.
  • Odpowiedz
@Rafaello91: Problem w tym, że oni nic nie robią przez pryzmat altruizmu.
Oni tylko opierają się na sondażach: "wzrosną słupki po naszym ruchu? Robimy".
Gdyby byli szczerzy w jakikolwiek sposob to bym pochwalil.
A tak cokolwiek robią (czy dobrze przez przypadek / czy zle) - zawsze patrza na to 'jak ich spoleczenstwo odbierze'.
Maile Dworczyka mnie w tym przypadku gruntownie utwierdzily: "Niech Morawiecki zrobi zdjęcie z dziecmi, albo pokaze się tu
  • Odpowiedz
@Mekeke2: Ja to rozumiem tylko wśród tych pochwał bardziej było 'No fajnie że to zrobili, ale to w sumie wciąż Kaczyński i pis', ewentualnie bardziej taka obojętność. Nikt tu nie zapomniał o tym co bylo w ciagu ostatnich 7 lat i każdy zagłosuje po swojemu. A kryrykować tą decyzję bo to pis? No przyznajmy że znajdzie się wiele innych lepszych powodów niż to.
  • Odpowiedz
@Rafaello91: Jeszcze raz, bo widzę, ze nie rozumiesz.
Ja nie krytykuje tylko "bo pis".
Krytykuję, bo ci ludzie przez 7 lat pokazali spoleczenstwu czym jest propaganda (maile Dworczyka i TVP).
Wiec myslisz, ze jak Stary Kaczor jechał przez 10 lat na trumnie brata (potem temat sie wyczerpal), to teraz jazda na wojnie i nieszczesciu ludzkim nie jest podyktowane sondażami? Jesli tak uwazasz, to jestes bardzo naiwny i jeszcze 10 razy PiS
  • Odpowiedz
@Mekeke2: Na PiS nigdy nie głosowałem i nie zamierzam tego zrobić po tej sytuacji. Ale musisz się pogodzić z tym że teraz oni rządzą tym krajem. Okazali jakieś wsparcie dla Ukrainy ale też nikt ich tutaj przesadnie jakoś nie chwali ani nie uważa za bohaterów.
  • Odpowiedz
Jestem pewny, że pomysl sie urodzil tak jak w tych mailach Dworczyka: "wyslijmy Kaczora i Morawieckiego aby podbić poparcie. Dobry PRowo ruch".


@Mekeke2: Gwarantuję Ci, że ten pomysł nie zrodził się w żadnej polskiej głowie. Ta wizyta jest zbyt zbieżna z ruchami Waszyngtonu. Moim zdaniem, USA gra w gierkę Rosji pt. "interweniujemy, bo państwa sojusznicze poczuły się zagrożone". Do tego dziś Haga i już wszystko się pięknie spina.
  • Odpowiedz
Ten człowiek zawsze idzie po trupach do władzy. Udawać on potrafi, a wy sie nabieracie na jego tanie zagrywki jak pelikany.


@Mekeke2: o to to. Przypomnijmy choćby Gejbombera, który magicznie pojawił się w czasie drugiej tury wyborów prezydenckich, sparaliżował bombami całą Warszawę, ciemny lud rzucił się głosować się na Kaczora "Lechu chroń przed gejozą", a tuż po wyborach zniknął i nikt już nie wnikał kto to był. Takie proste sztuczki, a
GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni - > Ten człowiek zawsze idzie po trupach do władz...

źródło: comment_1647414930U2FvAtCZfELBTYxVui8EKm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 11
@Mekeke2 ten wysyp mogę tylko porównać do wysypu sprzed wyborów na pierwszą kadencję długopisa. Miesięczny ban na postowanie dla zielonek załatwiłby sprawę, ale po co, skoro jest ruch na stronie. No i moderacja która nie reaguje na zgłoszenia chociaż widać u zielonki 10 postów 1 za drugim jaki to pis nie jest zajebisty a karakan to bihater narodowy
  • Odpowiedz
@Mekeke2: Pojechal na uzytek wlasny, zeby miec ladne obrazki na przyszle kampanie i budowac mit jarkacza, podobnie jak kiedys mit lecha kaczynskiego wystapieniem w gruzji. Przeciez jakby teraz nagle rosjanie zaczeli przegrywac, to pisowcy beda mowic, ze kaczor zatrzymal ruskich
  • Odpowiedz
Sugerujesz, ze Stany szykują wjazd na front i szukają dobrego powodu?


@Mekeke2: Trochę tak to wygląda. Dziś w USA jest znaczna zmiana frontu na dość zgodne twierdzenie, że chyba jednak trzeba przypilnować nieba nad Ukrainą. Wcześniej tego nie było.
  • Odpowiedz
@pure_function:

raczej z rana jest wysyp ruskich onuc takich ja ty. wczoraj rano bylo to samo. powylazily najgorsze scierwa

ciekawe rozumowanie. Ktos sie nie zgadza z propagandą pisu to jest z automatu onucą?
Co jeszcze mi powiesz? Nie znasz mnie chłopie, jestem przeciwny wojnie, przeciwny Rosji i jak krytykuje Karakana to jestem ruskiem? xD
Argumentów brakuje?
Moze ktokolwiek kto glosno zapyta, dlaczego ceny paliw dalej sa w #!$%@? wysokie biorąc pod
  • Odpowiedz
@pure_function: jebnij sie. Propaganda to to co PiS robi przez 7 lat.
Próbki masz w TVP + maile Dworczyka. Tylko i wyłącznie ruchy pod publiczkę.
Obserwuje scene polityczną od dawna i sie nie nabieram w przeciwienstwie do ciebie do tanich chwytów
  • Odpowiedz
@Mekeke2: no chyba ogladasz glownie szklo kontaktowe, bo powtarzasz idiotyczne frazesy jak "polityka robiona na trupach". mogles jeszcze dodac, ze pis zrujnowal gospodarke zeby twoj propagandowy przekaz byl bardziej kompletny
  • Odpowiedz
@Mekeke2: Kaczyński to populista z krwi i kości, zaproponował misje pokojowa NATO. Czyli dokładnie to czego chciałby teraz każdy Janusz z wąsem i Grażyna głosujące na PiS, wśród wyborców PiS obecnie panuje przekonanie ze Poland stronk i trzeba wjechać z szabelką
  • Odpowiedz