Wpis z mikrobloga

Trzęsiemy dupami gdy za naszą granicą mordowani są cywile. Mam gdzieś to że Ukraina nie jest w NATO, atak Rosji był niczym nie sprowokowany i powinniśmy zareagować a nie pozwalać na zbrodnie wojenne.
Mamy nauczkę z drugiej wojny światowej, obudzimy się gdy zginie milion Ukraińców? Jest mi wstyd że patrzymy jak szaleniec morduje zwykłych ludzi takich jak ja i Ty.

#ukraina #wojna #rosja
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Herubin: Co ma decyzja jednego kraju lata temu do tego, że tak słaby kraj jak Polska, nieprzygotowany do konfliktu zbrojnego z debilami w rządzie prowokuje światowe mocarstwo. I to żeby to był cały kraj, ale to kilku członków partii rządzącej to robi i czemu? No #!$%@? żeby poparcie polepszyć xD. Sam mówisz, że zachód #!$%@?ł sprawę podczas IIWŚ to na pewno tym razem nie oleje Polaków. Samo to, że NATO
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: niestety lamusie, ale mi nie ubliżysz ^^.
Nie, w lesie nie. Już kasa wydzielona na bilety w razie W, a jak nie to będę #!$%@?ł na piechotę.

Bohater z Ciebie taki jak z koziej dupy trąba. 1/3 z Was nacjonalistów to na strzała, a kolejni to jakby coś jebło większego, niż Achtung to by #!$%@? i zostaje trzecia grupa mięso armatnie.
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: po twoich wypowiedziach należy stworzyć 4 grupę nacjonalistów - debile-mięso-armatnie.

Reagujesz emocjonalnie i już byś leciał, A NATO tO MuSzA WYhodoWac JAja.

Wyhoduj sobie mózg, a potem myśl o jajach.
  • Odpowiedz