Wpis z mikrobloga

ktoś poleci jakieś gry dot. budowania miast, ale z naciskiem na budowanie społeczności (nie molochy w stylu Cities Skylines)? aktualnie ogrywam #medievaldynasty, ale gierka jest we wczesnym dostępie i powoli dodają nowe rzeczy, więc w dłuższej perspektywie staje się powoli zwyczajnie nudna. myślałem nad #nomanssky, bo tam podobno się dziobie, exploruje i buduje własną społeczność. ktoś coś poleci? bez znaczenia czy #pc czy #ps4 lub #ps5
#steam #gry #kiciochpyta #ps4 #ps5 #nudzesie
  • 23
@dzony11palcow: Przecież Medieval jest już praktycznie skończone. To nie jest wczesna wersja 1.2.0.1, jeśli masz już wszystkie budynki, całą wioskę z wyczerpanym limitem, która jest samo produktywna i dziecko to gra skończona. Możesz budować w The Sims.
Ja lubiłam jeszcze budować godzinami Rollercoaster Tycoon 3 i Two Point Hospital. O Baished już ktoś pisał.
@dzony11palcow: Fallout 4. Możesz olać główny wątek i skupić się rozwijaniu osady, z tego co pamiętam jest około 20 miejsc które możesz rozwijać, ale im dalej na wschód i południe tym trudniejsi przeciwnicy
@dzony11palcow: No Man's Sky to bardzo dobry tytuł dla osób lubiących eksplorację, zbieranie surowców, rozbudowywanie bazy i podziwianie widoków :)
To główna oś tej gry, update dodający osady pojawił się stosunkowo niedawno więc jeszcze nie jest jakoś zbytnio rozbudowany ale jestem pewien, że w przyszłości to się zmieni
Moim zdaniem, gra warta swojej ceny i warto ją kupić, ale jeśli nie jesteś przekonany to w ostateczności możesz pobrać pirata, zobaczyć czy