Wpis z mikrobloga

Jak z nieba spadła na mnie wspaniała nowina! Znajomi się hajtają, mój niebieski jest świadkiem pana młodego. I teraz do sedna - młodzi robią kameralny ślub we Włoszech i zabierają nas tam za dara! Normalnie mamy opłacony lot i hotel. Młodzi kocham was!!! #slub #zwiazki #wygryw
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@desygnat: No muszą dostać mięciutką od wypełnienia kopertę, to jasne. Aczkolwiek still na plus bo w Polsce by wywalili większą flotę paradoksalnie, a tak przynajmniej człowiek słońca złapie, odpocznie trochę.
  • Odpowiedz
@Cumpelnastodwa: dziękujemy! Wiesz ja się najbardziej cieszę na samo wydarzenie. Włoski ślub, włoskie miasteczko, upał, kameralność. Zupełnie inne doznania niż na tych wszystkich semi boho weselach z 50 pijanymi wujkami na sali
  • Odpowiedz
@boria_oddaj_bulku: No właśnie jak się od młodej dowiedziałam, usiedli i policzyli ile by ich to wyszło w kraju i stwierdzili że „nie no, tyle to nie”. A potem jak zaczęli rozkminę kogo można jednak nie zapraszać to się zrobił klasyczny sajgon. Uznali więc, że żeby nie skrzywdzić jednych kosztem drugich, zrobią ślub połączony z weselem i wakacjami dla siebie rodziców, dziadków, rodzeństw i świadków.
  • Odpowiedz