Wpis z mikrobloga

Siema, co stosowaliście na brwii I rzęsy, żeby były gęstsze i lepiej wyglądały?

Stosował ktoś bimaprost, miete pieprzową lub jakiś inny środek na porost brwii I rzęs? Jeżeli tak to jakie efekty mieliście I po jakim czasie one były?

#looksmaxing #rozowepaski #kosmetyki
  • 12
@rosikk1: takie rzeczy w ogóle działają? Bo chętnie bym zastosował na brwi, ale jakoś mi się nie klei to, że jakimś olejkiem czy innym kremem można spowodować, że nagle ci wyrosną dodatkowe włoski
@cutecatboy @rosikk1 : jak kolega wyżej wspomniał, chodziło mi tu właśnie o olejek rycynowy. Ja akurat stosowałam najzwyklejszy z apteki, ale z tego, co słyszałam, to najlepiej stosować tłoczony na zimno. Z tego, co wiem, to są czasem sprzedawane z aplikatorem w pakiecie, więc wydaje mi się, że warto też na takie spojrzeć. Ja akurat używałam do nakładania spiralki od tuszu (nieużywanej już - uprzednio oczywiście wyczyszczonej i zdezynfekowanej), ale jak nie
@rosikk1: Mi dziewczyna robi to w sumie nie znam szczegółów ale widze ze na youtube są poradniki. Wybierz najprostszy sposób bo u mnie taki działa, czyli rozpuszczenie tej heny w jakimś płynie (nie jestem pewny czy to woda, czy woda utleniona czy co) nakłada mi to na 2-3 minuty i zmazuje. Gotowe.
Może nawet kupiusz w rossmanie gotwą henne którą tylko nakłądasz na chwile i zmazujesz