Wpis z mikrobloga

@angelika_tracz jak byłam w Poznaniu, to się wydarłam na typa w januszomobilu, co omal mnie nie przejechał, jak przechodziłam na przejściu. Byłam na środku pasów, kiedy ten nagle się pojawił koło mnie i uciekałam jak rakieta. #!$%@?łam się i nakrzyczałam na typa, że mało mnie nie zabił. Typ się zatrzymał, wystawił faka przez okno i odjechał. Chamstwo nie ma płci. Są ludzie i ludziska.
@betteroff: Fikołek? A co miał zignorować tępą dzidę która mu cwaniakuje i #!$%@? paluchem bo jej miejsca nie ustąpił xD? Wy to nie rozumiecie że nie należy się wam wszystko tylko dlatego że jesteście kobietami i dopóki nie pokaże wam się że nie każdy będzie uległy bo kobieta coś chce to nic nie zrozumiecie. Choć i wtedy z tego co widzę średnio coś rozumiecie bo od razu tekst "agresywny" czy że
@angelika_tracz: Ochhh, ale z Ciebie platek sniegu, bo nazywasz inną kobietę „głupią tzipą” i się cieszysz, że się popłakała. No ale wiadomo, Ty jesteś lepsza, nie okazujesz emocji publicznie, nie okazujesz słabości i jeszcze używasz nomenklatury wypoków ()

Pomijając już, jak się zachowała na początku i czy to było okej, ale widać, że tak Cię ta sytuacja ucieszyła, bo mnóstwo plusów od wypopków
Pobierz ProResHq - @angelika_tracz: Ochhh, ale z Ciebie platek sniegu, bo nazywasz inną kobie...
źródło: comment_1647345479p1gtJUwgufuu0brasgK3Ps.jpg
@StayAlive: Jestem kobietą, więc nie trafiłeś xDD

Ale okej - JESTEM RYCERKĄ, bo śmieję sie z podejścia „nie jestem jak inne dziewczyny” i wstawiania takich postów pod uciechę przegrywów, używając ich nomenklatury ( )

„Patrz wypopku, głupia tzipa, aż się popłakała, HEHEHE”
JESTEM RYCERKĄ


@ProResHq: Rozumiemy. Zamiast bez seksizmu skupić się na tym co było początkiem problemu twoja uwagę skupia się na krytyce kobiet przez inne kobiety, zamykajac te dziewczyny w szufladzie "platek sniegu" lub „jak te inne dziewczyny. Plemienne siostrzeństwo, zamiast ocena indywidualna, przenoszenie krytyki z źródła na obserwatorkę, z jakiekolwiek powodu, tym razem słownictwo be, innym razem znajdziesz inny powód ¯\_(ツ)_/¯