Wpis z mikrobloga

Pomyliłeś się, miałeś to napisać na wykop.fin


@kaaban: rzeczywiście się pomyliłem

W Polsce średnie usłonecznienie, określane wymiennie nasłonecznieniem, wynosi 1600 godzin rocznie. Oznacza to, że mamy 66 dni słonecznych w roku.

@wykop_to_sciek: co to za wyliczenia z dupy? Ktoś podzielił liczbę godzin słonecznych przez 24 i wyszło mu 66 dni? XD czyli słońce świeci też w nocy? XDDDDDDDD

A jak masz dzień pochmurny do 12 i słoneczny do 20 to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodecss: i o #!$%@? ci chodzi, lubię niskie temperatury i jak idę do osiedlowego sklepu a temp jest na plusie to też idę w krótkich spodenkach. Nie będę specjalnie się przebierał jak na wyprawę na Syberię żeby skoczyć do żabki po coś do jedzenia( )
  • Odpowiedz
@Ten_typ_sie_patrzy: Bez przesady. W grillowaniu jesteśmy daleko za takimi portugalczykami. W Portugalii mają mega grille w restauracjach nawet na parterach bloków - ale nie takie elektryczne jak u nas tylko na węgiel lub nawet drewno (żywy ogień). To jest dopiero grillujacy naród. W sumie Bułgarzy też, może nieco mniej, bo u nich bywa zimno.
  • Odpowiedz
Z ciekawości: jakie warunki muszą zaistnieć żeby polak nie miał bólu dupy o to że robię na własnej działce grill?
  • Odpowiedz
@Ten_typ_sie_patrzy: I ja już się nie mogę doczekać, jestem blokersem, na weekend jadę do siostry, która ma domek pod lasem, będziemy #!$%@?ć grila jak janusze, grać na gitarach, chlać wódę, i rozkoszować się w miarę fajna pogodą, zajebiście :)
  • Odpowiedz
@Ten_typ_sie_patrzy: dzisiaj widziałem gościa w krótkich spodenkach - widać, że wszyscy chcą normalnych temperatur i lata, ale niestety zarazem jestem więcej niż pewien, że przez kilka, max kilkanaście dni w roku będzie narzekanie, że za gorąco

  • Odpowiedz
@Ten_typ_sie_patrzy: to są idioci. Robią se grille, jeżdżą na rowerkach,biegają w krótkich spodenkach i rękawie, no beka z takich. A potem na starość będzie płacz i zgrzytanie zębów. I bardzo dobrze. Beczunia z kretynów
  • Odpowiedz