Wpis z mikrobloga

@allegramente: takiej czyli jakiej? Boisz się, że Cię KGB dojedzie; czy, że będą Ci przychodziły durne spamy?

Jeśli to pierwsze, to Cię zmartwię. Nie dojedzie, nie jesteś wyjątkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A to drugie po osiemnastu latach, pewnie jest Ci znane. Funkcja blokowania numeru w telefonie i po sprawie
@allegramente: pisze do kacapów przez whatsapp. W większości (~95%) brak reakcji, jakieś 20% całości to bany bez słowa odpowiedzi. Może 5% coś odpowie, w większości wyzwiska albo dzieci (a wyzwiska u dzieci też są w normie). Na jakieś 300-350 kacapów dwóch przyznało mi rację, jedna napisała, że chodzi na protesty.
Ale są kretyni totalni zapatrzeni w ten chlew jak w niebo. Bronią go godzinami, wszędzie widzą nazistów i gejów, wszędzie ataki
@allegramente: Nie potrzebują nic zachodniego, cukru nie jedzą więc nie przeszkadza im, że podrożał z 80 do 170 rubli, nie jeżdżą za granicę bo tam same cioty, mogą być biedni ale ważne, że mają czołgi i rakiety bo dzięki temu są bezpieczni.
@wshk rozumiem frustrację. Ale niech chociaż jedna osoba z tych 350 zacznie się zastanawiać, to będzie Twój sukces. A piszących jest wielu więc niech kropla drąży skałę.
A wysyłasz te wiadomości z szablonów czy jakieś własne?
@allegramente: Ślę z szablonu do powiedzmy 20 kacapów, pózniej dosyłam coś od siebie, jakieś zdjęcia zniszczonych domów z pytaniem czy były nazistowskie albo jakieś trigerujące obrazki z putinem-hitlerem czy czymś takim. Jak odpisują to ciągnę dyskusję, jak widzę, że przeczytali a nie odpisują to i tak ślę dalej obrazki i moje wysrywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)