Wpis z mikrobloga

Kupiłem PS5 z Ratchetem i Cyberpunkiem +FIFA 21( warta 10 złoty) za 2900. Odesłałem im jako odstąpienie od umowy Ratcheta bo był za 315 naliczony i Fifę bo była za 99. Po 2 tyg odpisali że mam dosłać konsole bo kupiłem zestaw promocyjny chociaż nigdzie nie było rabatu na fakturze xD Warta jest ta konsola obecnie te 2750( 150 dostane w Cexie za te gierki)? Ceny z allegro są z kosmosu ale wątpię że ktoś kupuje za tyle xD
#ps5
  • 24
  • Odpowiedz
@SlabySzwagron5: przecież zawsze tak jest, że odsyłasz cały zestaw a nie wybrane elementy xD
tak samo jak były jakieś telewizory do których dokładali konsole, już gdzieś widziałem, że kombinował wziąć telewizor z konsolą a później zwrócić sam telewizor xD
  • Odpowiedz
@mxhugo: Idź tam jeszcze komu klep.
W zeszłym tygodniu pojawiały się chociażby w media expert. Innych sklepów nie śledziłem ale kumpel widział w euro a dzisiaj były 4 zestawy digitali w neonecie.
  • Odpowiedz
@EntryMode: Konsola + Pad + rok PS Plus za 2599. Były 3 takie zestawy, z dodatkowym padem w innym kolorze + jeden zestaw konsola + czarny pad + stacja do ładowania padów za 2499 zł. Były po 11 w neonecie.
  • Odpowiedz
@rbbxx: codziennie tez masz takie zestawy w euro, ja juz dwukrotnie takie cos zamawialem i dwukrotnie mi szmaciarze anulowaly xd bo wystawiaja np 1 zestaw on wisi godzine a sie okazuje ze zostal sprzedany po minucie z tym ze strona sie nie odswieza. W ramach rekompensaty za kazda akcje jest 50 PLN w formie indywidualnego kodu przypisanego do konta
  • Odpowiedz