Wpis z mikrobloga

  • 0
@E-Seven kolekcja z zamiarem czytania :)
Część przeczytana, ale to jakiś procent całości. Teraz choroba pozwoli na kilka tomów.

Straszna katorga była z ludźmi, trafił się nawet jeden oszust, na szczęście kasę oddał jak udostępniłem jego wszystkie dane. Dlatego na koniec kilka tysięcy poszło w Gildia.pl
@mjfotocompl: A to Gildia ma stare wydania czy mówisz o nowych? Bo WKKM to tak średnio dostępne. Egmont na bieżąco robi dodruki (może oprócz 2099). Sam wybieram z WKKM wybrane zeszyty, ale czasem cena zaporowa albo po prostu nie ma, gdzie szukasz?

Pokazać Ci stronkę z zagranicznymi wydaniami? Czy zbierasz tylko polskie? ;)
  • 2
@E-Seven tylko pl. Na fb tylko dwie grupy, z czego kuppankomiks zrezygnowałem, bo mieli problem z tym ile kupuję.
Wkkm dostałem połowę w super cenie, potem starałem się w większe ilości i tak za kilka numerów przepłaciłem ale całość wyszła i tak poniżej 20/szt. Jeśli chodzi o mało dostępne cierpliwość już Tobie nie pomoże, trzeba zdecydować się na słaby stan albo cenę...
Wiem mógłbym mieć wszystko po angielsku, ale siedzę w Niemczech
mjfotocompl - @E-Seven tylko pl. Na fb tylko dwie grupy, z czego kuppankomiks zrezygn...

źródło: comment_1647278823bpoHtvfoIWoMTFKKCF6SHV.jpg

Pobierz
@mjfotocompl ja coś zbieram od 5lat ale aż tyle tego nie mam + rok przerwy było w kupowaniu:) komiksy drogie, drogie hobby :/ u mnie pochowane w szafkach bo regału nie posiadam haha :) polecam też tantis troszkę taniej niż na gildi.
  • 0
@gienon widzisz każdy mi polecał co innego, nawet szukanie przez Ceneo itp. Na gildii miałem największą ilość w jednym miejscu a 5 procent ceny to wahania kursu euro. Jak zależy tylko na nowych to niestety jest to drogie. Mnie zależało już na skończeniu szukania pojedynczo i dokupiłem resztę w jednym miejscu