Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Jak Misza z Pszczelarzem Adamem odwiedzali parokrotnie dokładnie to samo słoniątko nie mieli takich obiekcji jak Kaja Kraska aka Globstory, która jest obecnie w Ratanakiri Paradise Resort.

Dla wyjaśnienia dodam, że podobno większość ośrodków żyjących z pokazywania słoni turystom w Indochinach stosuje na nich przemoc, aby te dały się łagodnie głaskać odwiedzającym. Ponoć słonie nie dają się tak normalnie głaskać, a słonica widząc małe głaskane przez obcego człowieka byłaby zaniepokojona.

Cóż, nie ma to jak oszukać nawet sławną jutuberkę ¯\_(ツ)_/¯
#autostopemnakoniecswiata #pater #anks i dla zasięgu #raportzpanstwasrodka oraz #raportzakcji
pelt - Jak Misza z Pszczelarzem Adamem odwiedzali parokrotnie dokładnie to samo słoni...

źródło: comment_1647274353w5ZU4hFKxy6FGgfrwgymbp.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@pelt: Została #!$%@? przez kambobiznesmenów, co jej naopowiadali, że oo chodź zobacz tam jest słonik odratowany? Nakręć, powiedz, że jesteś u nas.

Czemu nie jestem zdziwiony?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Tfor: Dokładnie tak jak piszesz. Pewnie za miesiąc Globstory wrzuci odcinek o tym "incydencie" jak trafiła do tego "złego miejsca", a za parę miesięcy Pater pokaże to samo miejsce udając jaki to wspaniały ośrodek ratowania słoni.

Misza i Pszczelarz Adam umieszczali relacje z wizyt u tych słoni na Instagramie. Niestety chyba nic nie zapisałem, a story na Instagramie są usuwane po dobie od umieszczenia ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
  • 3
@pelt oo jak fajnie, Kaja "zbawiam świat pokazując ciągle swoją twarz" Kraska znowu będzie zaniepokojona xD

No i mam wyrzuty, ale zdjęcie jednak sobie zrobiliśmy ładne na Instagrama XDD
  • Odpowiedz
@pelt: Globstory są za bardzo ogarnięci żeby dać sie nabrać. Raczej nie będzie reklamy owocowej, a jedynie pokażą odwiedziny u Saszki na końcu świata.
Pisałem parę razy z "męską połową" globstory na insta i wydaje mi sie że przegląda wykop. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dawid131: niewykluczone że ona tam jest na zaproszenie.
Nigdy nie oglądałem jej twórczości więc nie wiem, ale Kambodża się otwiera i trzeba przyciągnąć do dwóch resortów ludzi.
Wystarczy że dadzą jej za free miejsce w resorcie na kilka dni i to może przyciągnąć różnych ludzi i kolejnych jutuberów.
Oczywiście nie mówię o jakiejś chamskiej reklamie ale wystarczy że przy nagrywaniu swojej podróży nagra choćby resort bo akurat w nim siedzi i
  • Odpowiedz