Wpis z mikrobloga

Mirki z #wroclaw i okolice - może znacie kogoś, albo możecie podpytać o stanowisko kierowcy C+E ale LOKALNIE. Szukam pracy w takiej formie, ale póki co trafiam na straszną januszerkę. Może jakiś wujek albo kogoś ojciec jeździ i może podpytać czy kogoś nie szukają.

Mam doświadczenie na samym C, zawodowo nigdy nie jeździłem z naczepą/przyczepą, ale ogarniam, jestem już lata w zawodzie, robiłem też jako skoczek.
Szukam po prostu etatu bez kombinacji i płacenia pod stołem, a o to ciężko. No i warunek konieczny - muszę być codziennie w domu, ew. wyjazdy max 2 dniowe raz na jakiś czas bo to jestem w stanie zaakceptować.

Ktoś coś? Będę wdzięczny za pomoc :)

#wroclaw #kierowcy #transport ale też #bekaztransa
  • 7
@katius złożyłem CV ale potrzebne są zarówno doświadczenie na C+E jak i kurs ADR którego nie mam - jeśli by mnie przeszkolili chętnie bym poszedł, nie mam z tym problemu ale czuję że się nie odezwą, a samemu ADR robić nie chcę bo trochę bez sensu.

Tak czy tak dzięki za odzew ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@dariusek właśnie to był mój początkowy plan, ale okazało się ze ani we Wrocławiu ani nawet w okolicach oni nie mają centrum logistycznego :(

Najbliższe centrum ma bodajże Lidl ale jest pod Legnicą ( ͡° ʖ̯ ͡°)