Wpis z mikrobloga

jak można w siebie wrzucać takie gówno? tu będzie z 10tys kcal


@OnucaPachnaca14: tak #!$%@?, pinćdziesiont tysionców xD Mcdouble ma 393 kalorii, a chikker 425, także no to się raczej do 10k nie zsumuje, frytki pewnie w porównaniu do burgerów pomijalnie mało więc nawet nie sprawdzam
  • Odpowiedz
@bolidupsko: podwójny wiesmac ma 900 chyba to po prawej #!$%@? wie co to jest ja się nie znam na tych kanapkach z mielonego gówna, mcflurry widze ze w 100g ma prawie 200kcal te kubeczki to chyba 1000ml?? frytki chyba beda najnmniej kaloryczne bo w 100g kolo 300 ni wiem ile jest gram w porcji frytek w mc chociaz nie wiem czym są przyozdobione te po lewej, skwarkami? 10k kcal mozliwe, ze
  • Odpowiedz
@bolidupsko: no ok, ja w McDonald's to raz na ruski rok coś jem to mogłem pomylić kanapeczki. Ogólnie chodziło mi o to, że to gówniane żarcie i lepiej jakiegoś steka sobie opierdzielic. Ale jak jakiegoś miłośnika McDonalda uraziłem to przepraszam xD swoją drogą wczoraj jakiś pocieszny grubasek w kształcie kuli, gdzieś w Rosji się przykuwał kajdankami w ramach protestu, że nie będzie mógł w siebie wrzucać tych smakołyków
  • Odpowiedz
@OnucaPachnaca14: Nie wiem właściwie, o co się prujesz. Jeśli uważasz, że jedzenie z McD jest syfem to okej, naprawdę, nie jedz. Zjedz sobie jakiegoś steka, jak wolisz i daj innym jeść to, co chcą. Niech tutaj będzie nawet 10k (nie wiem, nawet nie chce mi się liczyć), jak ktoś je z głową to nic mu się nie stanie od takiego zestawu raz na rok, geny nie mają tutaj nic do rzeczy.
  • Odpowiedz