Wpis z mikrobloga

zamawiałem pamięć ram 1866 Mhz, dostałem 1600 Mhz. Napisałem do sprzedającego jak wygląda sprawa i zasugerował mi, że próbuję go oszukać (może to był jakiś blef?). Jak go trochę przycisnąłem to zasugerował zwrot.
Pytanie, czy gnoić gościa w komentarzu ? Ma mały sklepik i do tej pory żadnej negatywnej opinii.
Co przemawia za tym, żeby gościa pocisnąć:

-miał kilka ofert bardzo podobnych kości ram 1866 i 1600 Mhz. Po moim zakupie usunął ofertę 1600 a 1866 ciągle wisi.
-zamawiam z konta mojej kobity. w nazwie mam żeńskie imię - może chciał to wykorzystać?
-wmawiał oszustwo
-nie wystawił paragonu ani faktury - w dyskusji to dwa razy podkreśliłem i zero odpowiedzi

#allegro #komputery #olx
KupieczKonstantynopola - zamawiałem pamięć ram 1866 Mhz, dostałem 1600 Mhz. Napisałem...

źródło: comment_1647219326Bl8AhTXPVVwHSwEUDO5ehx.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Jego przedmioty na sprzedaż wyglądają jakby chodził po śmietnikach i rozmontowywał stare kompy - ewentualnie z trzy stare kompy rozebrał na części i sprzedaje na allegro. Plomba gwarancyjna do używanych rzeczy? Do RAMu? XDDDDDD

-nie wystawił paragonu ani faktury - w dyskusji to dwa razy podkreśliłem i zero odpowiedzi


Sprzedający na Allegro jest osobą prywatną, a nie firmą i nie wystawia paragonu ani faktury - w każdej aukcji jest też rubryka "Nie
  • Odpowiedz