Wpis z mikrobloga

Jay dzisiaj plusuje:
1) śmiech Jaya z Mariki, która całowała się z nowym po kilku godzinach znajomości to było złoto.
Widać że chłopak się nie spodziewał takiego zachowania z jej strony, szczególnie że mówił o jakichś "rozmowach" z nią i słowach jakie miała mu mówić - kolejny wątek, którego produkcja musiała nie pokazać.
2) krótka piłka w rozmowie z Mariką
3) nie wchodził w temat Elizy pięknie mówiąc że to nie Mariki problem

PS: ja wiem że może to kontrowersyjne, ale uważam że Eliza też lekko plusuje już nie samym faktem że może uratować Jaya, ale pomimo bardzo młodego wieku jest w stanie normalnie przeprowadzić rozmowę z Michałem bez odwalania cyrków dopiero na rajskim rozdaniu jak to było w poprzedniej edycji HP.
#hotelparadise
  • 8
@kipman1: co do tych rozmów to pewnie chodziło o to gdy mu powiedziała że nigdy w życiu nie zdradziła i nie zdradzi, jak jej się inny spodoba to kończy relacje z poprzednim żeby coś działać. Z Jaya też wcale nie jest takie niewiniątko, podpuszcza Elizę by kręciła awanturki z dziewczynami. A Eliza chce mieć Michała blisko bo jej donosi co kto kiedy powiedział
@Czczanoga: Eliza jest po prostu antypatyczna, te jej miny już mnie odrzucają. A poza tym, to taki typ, co zawsze musi mieć najgorzej. Gdzieś na live stwierdziła, że tylko ona miała trudne wejście do programu. No z której strony ono było trudne? Weszła akurat jak to jej płeć wybierała, w przeciwieństwie do reszty nowych. Natomiast doceniam jej obecność w programie, bo przynajmniej ma jakąś osobowość. Dla mnie antypatyczna, ale to i