Wpis z mikrobloga

Mireczki czy istnieje jakiś sensowny składany (!) rower, który możecie polecić? Zamarzył mi się taki rower który mogłabym ze spokojem unieść i złożyć i może nawet włożyć do torby i go nosić w torbie na ramie, ale to chyba nie do osiągnięcia.
Chcialabym żeby ważył do 10kg, żeby był kompaktowy, a mój budżet to skromne 2k złotych polskich. Szukam już od dłuższego czasu i na razie interesują mnie Dahony, gdybym znalazła jakiś używany to by mnie było stać na zakup xd

#kiciochpyta #rower
  • 16
@kjut_dziewczynka:

Decathlon? Składaki generalnie są dość drogie więc te 2k mocno ogranicza pile manewru.

Z takich dziwacznych i pomyslowych konstrukcji to jest jeszcze np strida ale to więcej kosztuje...
@kjut_dziewczynka: elko. przejeździłem - na wspomnianym już wyżej -https://www.decathlon.pl/p/rower-skladany-btwin-tilt-500/_/R-p-120070?mc=8500544&c=Niebieski_Lila bardzo dużo i wiele kilometrów (tzn starszą wersją sprzed kilku lat). Nawet posiadam jeden wciąż taki. Ogólnie poleciłbym gdyby jednak był trochę lżejszy - choć może przez lata coś poprawili w konstrukcji.
Generalnie bez sprawdzenia osobistego roweru raczej nie warto myśleć nad niczym. Koniecznie trzeba przetestować samemu :)
W razie pytań o wady i zalety tego rowerka pisz tu lub na
WakacjenaTrisolaris - @kjutdziewczynka: elko. przejeździłem - na wspomnianym już wyże...

źródło: comment_1647237225nbFKE8sUZpeW1earmO5t8n.jpg

Pobierz
@kjut_dziewczynka: ostatnio widziałem osobę na tego typu konstrukcji (dostępny do kupienia w pl raczej). To jest już ekstremalnie mały rower. Trzeba pamiętać, że to trochę już bardziej hulajnoga - jeśli chodzi o krawężniki i niedogodności nawierzchni. Wygląda trochę jak urządzenie wspomagające dla niepełnosprawnych ale chętnie bym sam na takim popylał.
WakacjenaTrisolaris - @kjut_dziewczynka: ostatnio widziałem osobę na tego typu konstr...

źródło: comment_1647237937mpyOqxsUGoUg4asWgigFev.jpg

Pobierz