Wpis z mikrobloga

Kochani jako nowy gracz w Elden Ringu mam podstawowe pytania (gram włóczęga z greatswordem)
1. Ogarnąłem, że trzeba mieć dzwoneczek, aby przyzywać np. wilki czy meduzę. Jest to dostępne w określonych lokacjach.
2. Jak można uczyć się nowych umiejetnosci? Rozumiem że w jakiś sposób dodaje się je do broni?
3. Jak tworzyć własne przedmioty? Głównie chodzi mi o uzupełnianie mikstur, które dodają życia.
#eldenring #gry
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JonasKahnwald: miksturki ci się uzupełniają przy miejscach łaski. Aby zwiększyć maksymalną ilość butelek musisz znaleźć określony item i go zużyć przy miejscu łaski.

Aby zwiększyć określone cechy postaci typu siła czy zręczność musisz odkryć określoną ilość miejsc łaski i pojawi sie npc ktory umożliwi ci podnoszenie atrybutów postaci. Polecam wbić na początek 20 wigoru
Jak można uczyć się nowych umiejetnosci?


@JonasKahnwald: te duszki, albo znajdujesz w swiecie, albo dostajesz od NPC kupca czy po quescie, podobnie jest ze specjalnymi umiejetnosciami, jest od nich kupiec, ale większośc albo znajdziesz pokonując wyjątkowych przeciwników, którzy się wyróżniają z mobów, albo rozwalając te małę żuczki co toczą kulki z gówna, ale nie wszystkie, szukaj takich co mają niebieskawą poświatę

Jak tworzyć własne przedmioty?


@JonasKahnwald: menu, tworzenie przedmiotów, potrzebujesz
mam jakąś umiejętność w swoim ekwipunku i właśnie nie wiem jak ją przypisać do broni


@JonasKahnwald: musisz dostać się do okrągłego stołu, tam jest kowal i przypisujesz to u niego, oczywiscie nie wszystko pasuje do wszystkiego, częśc umiejętności bedzie pasować tylko do miecza, a inne tylko do łuku itd.
co do duszków je też można ulepszać, chociaż nie warto póki nie znajdziesz takich na prawdę silnych... pod burzowym zamkiem szukaj laski
2. Jak można uczyć się nowych umiejetnosci? Rozumiem że w jakiś sposób dodaje się je do broni?


@JonasKahnwald: @tarkaz: mozna podpinac umki do broni przy ogniskach jesli zebrales item z ruin przy bramie (tam gdzie zwykle spotyka sie kobite od lvli)

3. Jak tworzyć własne przedmioty? Głównie chodzi mi o uzupełnianie mikstur, które dodają życia.


@JonasKahnwald: mikstur sie nie robi, zbierasz zlote nasiona ktorymi przy ognisku mozesz zwiekszyc limit