Wpis z mikrobloga

@PastaBHP: Poczytaj jak wiele amerykanów po tym jak ogarnęło że napletek jest przydatny (zwiększa odczucie i przyjemność z seksu, zapewnia lepszy (wślizg) prezerwatywa tak nie przeszkadza) było #!$%@? na rodziców bo ich okaleczyli bez zgody
  • Odpowiedz
@nicspecjalnego: >księży
Bo nie mogą, każdy 'parafialny' jest związany ze swoją parafią, a zakonnicy — z zakonem. Jeśli jadą, to tylko na parę dni (jak na przykład od nas). Księża za to organizują zbiórki, transport, mocno ułatwiają zapisy na wolontariat na granicy i nie tylko (w szczególności te związane z Caritasem, ale nie tylko), załatwiają miejsca noclegowe, pełnią funkcję ogólnoinformacyjną (tzw. pozytywny PR, zwłaszcza w kwestii przyjmowania uchodźców — w
  • Odpowiedz
@dumelosw: wpiechdalają sie wszędzie. widziałem ich w paru miejscach pod dworcem we Lwowie, obstawiali punkty recepcyjne dla uchodźców pod granicą po polskiej stronie, łażą też z tymi tabliczkami po dworcu głównym w Krk. Ha tfu.
  • Odpowiedz
@nicspecjalnego: byłem świadkiem sporą część mojego życia. Powiem ci jedno: skończ #!$%@?ć i idź żyj w dysonansie poznawczym albo otwórz umysł na argumenty i zrozum,że to że urodziłeś się w jakiejś organizacji nie znaczy,że to tą właściwa. Powodzenia
  • Odpowiedz
@dumelosw: Ztego co sie orientuje to oni tam stoją jako pierwszy kontakt ze swoimi współwyznawcami uciekinierami, Ukraińcy dostają telefony i adresy kontaktowe a po zgłoszeniu do punktu recepcyjnego sa odwożeni do punktów dyspozycyjnych w Salach Królestwa lub prosto do kwater prywatnych. Świadkowie Jehowy preferują przyjmowanie współwiyznawcow gdyż maja do nich 100 procentowe zaufanie oraz pomoc zboru/wspólnoty. Jeśli w Polsce jest grubo ponad tysiąc zborów a każdy może przyjąć od kilku
  • Odpowiedz
Jako jedyne ugrupowanie w Polsce pomaga nieprzerwanie od początku, bk raczej z miłosiernego katolicyzmu xD


@nicspecjalnego: Caritas pomaga od początku, a polscy zakonnicy zostają na Ukrainie do końca, zakony są przepełnione ludźmi, którzy nie mogli uciec z tych lub innych powodów. Podobnie zakony w Polsce też pomagają. SJW to inna sprawa pomagają tylko swoim, dobre chociaż i to, ale pamiętaj, że jeśli jest lekarz SJW to on nie będzie robił
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dumelosw: generalnie nie lubię żadnych religii łącznie z katolicką, ale jak bylem w punkcie przy granicy to zakonnice #!$%@?, przygotowywaly z rzeczy z Caritasu wyprawki dla ludzi, staraly sie pomoc, a te glaby wlasnie stali sobie ze znakami jw.org xD
  • Odpowiedz
@nicspecjalnego: Nie wiem czy wiesz, ale oni to robią pod przymusem, tak jak z resztą prawie wszystko. Jakie zasady panują w tej sekcie to sobie nie wyobrażasz. Ostracyzm jest tam przerażający.
  • Odpowiedz