Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@puotek: a tak ogólnie to tak. Silnik syf . Sprawdź jak pracuje koła co większość alf ma #!$%@? górne wschacze. Przedwszystkim rdza rdza rdza ! To gówno je to auto szybciej niż mazde 6 czy inne gówno. Progi przód tył wschacze tylne. Ale ogólnie nie rób tego błędu kup inne auto
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@matryja: na zdjęciach blacharka piękna, gościu przez telefon mówił że rdzy żadnej a że mam do niego jakieś 15km to nic nie szkodzi mi podjechać. Auto będzie szło pod projekt więc zależy mi konkretnie na tym modelu, szukam po prostu sprawnego mechaniczne do ewentualnych lekkich poprawek blachy
  • Odpowiedz
@puotek: 159 i Brerę żre najgorzej na wahaczach wzdłużnych z tyłu plus sanki przód i tył. z jtsów bierze sie 3,2 bo przynajmniej coś tam ciagnie.:P
  • Odpowiedz
  • 0
@matryja Mój nie ciągnie. Kupiłem, miał 100k nalatane, dostał płukankę na bogato(na ropie sobie pochodził) i mu się coś przestawiło. Od wymiany do wymiany raz w roku i 7k zezarl może że 200ml.
1.75tbi wiadomo. 2.2 jts? No przynajmniej nie diesel.:)
  • Odpowiedz
@matryja:

większość alf ma #!$%@? górne wschacze.

Chyba mówisz o 156. W 159 nie dość, że są tańsze i dużo łatwiejsze w wymianie to wytrzymują min 150-200tys km

3.2 zre olej? Pierwsze słyszę.
  • Odpowiedz
@Mekki:

Nie no, 3,2 to #!$%@? gówno

Dlaczego? Miałem w 159 i Brerze i nie było źle. Tylko żeby te auta były lżejsze.
Edit. Po co kompresor? Nie lepiej 2.8 turbo?
  • Odpowiedz
gościu przez telefon mówił że rdzy żadnej


@puotek: xD
Nie kupujesz 2 letniej alfy tylko 12-17 letni szrot (znaczenie przekroczony zakładany przez producenta okres użytkowania), auta które miało problemy z korozją już w wieku o połowę niższym, nie widzisz że coś tu nie gra?
Czy liczysz że jesteś wybrańcem i czekała na ciebie ta alfa pod kołderką u pierwszego właściciela jeżdżona tylko do kościoła ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz