Wpis z mikrobloga

Był ktos na audio i podzieli się wiedzą?
Ogólnie noclegi w #!$%@? drogie, mega sie to nie opłaca
myślimy żeby wynająć kemping, żeby mieć spanie i magazyn... ale
jako że w ekipie jest kilka dziewczyn roznosi się tu o łazienkę XD jak to tam wygląda?
Są jakieś prysznice/ kible podstawione? A jak tak to w jakim stanie?
Jak spędzaliście te 3 dni? Namiot/ hotel? Czy da sie gdzieś kupić może skorzystanie z prysznica albo łazienki u lokalsów?xd
#audioriver #festiwal #opener #plock
  • 11
@GGul: Raz byłem na dziko pod namiotem (nie polecam, 2 dni tortur), 2 razy w hotelu i raz wynajęte miejsce na namiot pod pensjonatem. Generalnie hotele są zazwyczaj wykupione cały czas, polecałbym rozejrzeć się za miejscami w akadamikach, lub popytać w hotelach - może coś jest wolnego do 4km do festiwalu, chociaż z pewnością będzie drogo. Jeśli chodzi o camp na samym festiwalu, to byli znajomi i średnio polecali, z tego
@GGul: nie polecam, mega dużo ludzi a byłem parę lat temu ostatni raz, 3 razy z rzędu, z roku na rok coraz więcej, drogo w #!$%@? jeśli nie chcesz spać pod namiotem i sikać w krzakach

jest w polsce kilka fajnych festiwali, mniejszych, z dobrym klimatem i mocne muzycznie
@GGul: byłem 7 razy gdzieś i spałem na kempingach i u kogoś w mieszkaniu.
To drugie jest lepsze, ale i zdarzały się akcje, że pomimo rezerwacji, gospodarz się wycofał i zostaje się z ręką w nocniku.
Tak naprawdę marzec to już ostatni dzwonek na wszelkie rezerwacje.
Kempingi są dużo tańsze, ale i warunki są gorsze. Jeżeli jest upał to rano jest piekło, chociaż na polach fajny klimat panuje.
@GGul: tak noclegi sa mega drogie i w sumie to juz chyba za pozno na nie ¯_(ツ)_/¯ ja jezdze sobie samochodem na kemping (plockie towarzystwo wioslarskie) i kimam w furce. No cudownie nie jest, ale da sie przezyc, to tylko dwie noce. A jak jest mega tragedia to niedaleko jest basen na ktorym mozna sie ogarnac a przy okazji wyczilowac. Moja dziewczyna jeden wyjazd dala rade bez problemu wytrzymac. Co do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GGul: ja mam nadzieję uderzyc na phhf do dom Studencki wczesniak. Ale oni jakoś bardzo opóźniają rezerwację. 2 lata temu to w marcu już się za to brali.