Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RazumichinZiK: Nadinterpretujesz i to twój problem :(

Jak twoim zdaniem mamy wpłynąć na zmianę nastrojów w Rosji? Jeśli nawet dojdzie do głodu w Rosji, kto byłby temu winny - Europa, która podejmuje działania aby zakończyć wojnę czy Rosja, która tę wojnę wywołała?

Zastanowiłem się nad sobą. Głęboko ubolewam nad ukraińskimi ofiarami wojny. Jak na razie żadnemu rosyjskiemu cywilowi nie spadł z głowy przysłowiowy włos.
  • Odpowiedz
@Heekate: a co taki Mirek tam pomoże, niech wyślą tam #!$%@? dobrych żołnierzy zawodowych z toną sprzętu a nie @PanBulibu Kraje NATO mają się nadal przyglądać ludobójstwu? To jest humanitarne? Mamy #!$%@? wielką armię zawodowych żołnierzy, by zapobiegać takim sytuacjom, a Ty każesz randomowi jechać na front xD
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Nie, nie nadinterpretuję. Napisałeś to, co napisałeś. Napisałeś, że cieszysz się z potencjalnego głodu w Rosji.
A na zmianę nastrojów już wpływamy - za pomocą sankcji. Innego środka nie ma. Jeśli dojdzie do głodu, to tak, winna sama sobie będzie Rosja, która doprowadzi do tego przez troglodytę na Kremlu.
Ale radość z tego powodu? To brzmi dziwnie i psychopatycznie.
Tak samo jak pisanie, że chciałoby się postrzelać do człowieka, jak ty to określasz, "ruskich". Czym innym jest przykry obowiązek obrony, ale ty jasno piszesz, że "chciałbyś w nich strzelać".

Też głęboko ubolewam nad ukraińskimi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RazumichinZiK: Nie chce mi się ciągnąć tej kłótni, to nie ma sensu. Ja się gdzieś źle wysłowiłem, ty dopatrujesz się we mnie złego człowieka bo coś napisałem w emocjach.

Fakt, napisałem coś takiego, że "cieszyłbym się z wielkiego głodu w Rosji". Przyznaję się.

Spróbuję ci wyjaśnić, możesz wciąż mną gardzić. Moja różowa jest pedagogiem i nauczycielem. Ma w klasie dwoje dzieci z Ukrainy i wdraża je do nauki w Polsce.
  • Odpowiedz
  • 0
@RazumichinZiK ruskie są coś warte? Nie rozśmieszają mnie. Ktoś kto chce niszczyć wszystko jest coś wart? Gdyby nie ruskie to w Europie byłby spokój.
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Każdy ponosi odpowiedzialność za swoje słowa. Ja te wszystkie wnioski wysuwam na podstawie całości twojego profilu.

Twoje wyjaśnienia są dla mnie idiotyczne, bo krzywda jednych niewinnych nie może doprowadzać do nienawiści wobec drugich niewinnych. Wtedy robi się błędne koło.
Współczuję wszystkim skrzywdzonym, ale nie doprowadzajmy do nienawiści wobec innych, niewinnych, dobrych ludzi. Właśnie tego oczekuje propaganda. Każda.
  • Odpowiedz
@PanBulibu: To USA może a Rosja nie? Jestem przeciwny jakimkolwiek konfliktom, ale to by była jakaś farsa że "dobrzy" Amerykanie mogli użyć a źli Rosjanie nie.
#!$%@?ą takie podziały na dobrych i złych chociaż wiadomo, że jedni jak i drudzy (USA i Rosja a raczej ich rządy, elity) dbają o swoje interesy, tyle że USA ma lepsze/nowocześniejsze metody propagandowe niż zacofani Rosjanie.
  • Odpowiedz
A nie wciągać innych ludzi w swoje fantazje i czekać az ktos cos zrobi bo ty tak chcesz XD


@Heekate: od xdziesięciu lat płacimy na wojsko. Wiesz, że w armii pieniądze są miarą, a nie ludzkie życie? "XD"?
  • Odpowiedz