Wpis z mikrobloga

@PanBulibu: Droga wolna - śmiało można jechać i pomagać Ukrainie.
Widziałem już kilka twoich postów na temat strzelania do sowietów (już ich nie ma, wiesz?). Jeśli masz taką chęć sobie postrzelać, to możesz nawet jutro wsiąść w samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą, te twoje wczorajsze wywody i zgłaszanie kogoś na policję, kiedy jeszcze niedawno cieszyłeś się, że w Rosji ludzie mogą umierać z głodu
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Tak dzielnie bronisz dzieci- a wiesz, że takie same dzieci, jak na Ukrainie, znajdują się w Rosji? A głód nie patrzy na wiek.
Rosyjskie dzieci są mniej warte od ukraińskich?
Słusznie, że bronisz dzieci - ale wszystkie są tak samo cenne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RazumichinZiK: Żebyś ty jeszcze miał cień pojęcia o geopolityce i o tym jak mają zadziałać sankcje czy izolacja społeczna i gospodarcza Rosji.

Przejrzałem twoje wpisy i komentarze. Zgrywasz znawcę historii Ukrainy i wypowiadasz się wiele razy na temat Bandery, UPA, czy Wołynia ale nie masz zielonego pojęcia na temat doktryny bolszewizmu i tego dlaczego rosyjskie społeczeństwo jest tak skostniałe, dlaczego już prawie 80% rosjan popiera wojnę w Ukrainie i ostatecznie,
PanBulibu - @RazumichinZiK: Żebyś ty jeszcze miał cień pojęcia o geopolityce i o tym ...

źródło: comment_16471233295RKInnuBwBoTQ8rUA9d0uM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PanBulibu: No tak, bo ty się znasz na czymkolwiek XD
W kółko tylko "uga, buga strzelałbym do tych sowietów" - zero merytoryki.
Myślę, że całkiem nieźle znam historię i mam pojęcie o bolszewizmie, komunizmie, nazizmie, itd.
A co do poparcia - mogę źródło jakieś? Jakieś badania? Sondaż?

A co poprzedniego wpisu - wykazałeś się po prostu idiotyzmem. Ukraińskie dzieci? Trzeba ratować za wszelką cenę. Rosyjskie? Mogą umierać z głodu. Właśnie to napisałeś parę
  • Odpowiedz
@PanBulibu: A nawiasem mówiąc, śmieszne jak na podstawie moich wypowiedzi o Wołyniu i UPA oraz ocenie Twoich wypowiedzi, stwierdziłeś, że nie mam pojęcia o geopolityce, polityce surowcowej oraz napięciach wywoływanych przez Rosję XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RazumichinZiK: w sumie, czytając jak bronisz ruskich na wykopie to może faktycznie dobrze, aż za dobrze ich znasz ( ͡ ͜ʖ ͡)

Czy cieszę się z potencjalnej śmierci rosyjskich dzieci? Nie, nie cieszę się - ale uważam, że ruscy potrzebują silnego uderzenia żeby otrzeźwieli i zaczęli zachowywać się jak cywilizowane społeczeństwo!
  • Odpowiedz
@PanBulibu: XDDD
Nie bronię zbrodniczych rosyjskich działań, troglodyty z Kremla, ani zbrodni popełnionych na narodzie ukraińskim. Jestem całym sercem za niepodległą Ukrainą, więc twoje argumenty są kompletnie nietrafione XD
Miałem okazję współpracować z wieloma Rosjanami - jestem tłumaczem. Stąd moja dobra znajomość tego społeczeństwa.
Nie cieszę się, ale w sumie dobrze? ( ͜͡ʖ ͡°) Twoja odpowiedź tak brzmi.
Jesteś obrzydliwy, człowieku. Zastanów się nad sobą.
  • Odpowiedz