Wpis z mikrobloga

Mleczny Golem jest już nie tylko całkiem ruchliwy, ale i pazerny!
Oprócz paru usprawnień i poprawek w kodzie, w końcu Mleczna Bestia może losowo wypadające z przeciwników fanty.

Następnie do zrealizowania: Poziom cukru we krwi, cukrzycowa pylica oraz leki. Generalnie założenie jest takie, że każdy posiłek zwiększa ilość zdrowia (jedne mniej drugie bardziej), ale także poziom cukru. Przy przekroczeniu 600 sypukcji będą działy się dziwne rzeczy na ekranie, dopóki nie zostaną zbite ;)

Przy okazji, czas już powoli zastanawiać się nad nazwą dla gry ;) Swoje pomysły dot. nazwy, postaci, lokacji, mechanik etc. można wpisywać tutaj: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1579hWYS4lut-ezlQLi3tLVPr-xWwC9eVBiZdYW5bxLg/edit?usp=sharing

Od paru dni dostałem od was masę wpisów, jak widać z cukrzycą - będę je realizować.
Aha, zrobiłem porządek w arkuszu, jeżeli czegoś nie widać od razu, to może być w mechanice lub w lokacjach!

#kononowicz #konon #szkolna17 #szkolna #patologiazewsi #patologia #mlecznycontent #kononthegame
siegel1984 - Mleczny Golem jest już nie tylko całkiem ruchliwy, ale i pazerny!
Opróc...

źródło: comment_1647116012BE4aYxwI6Z8Bs7mf6v79x5.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 1
@siegel1984: Nie za ładne to to, ale i tak 100 razy ładniejsze niż ta "komercyjna" platformówka "Run for Nitro" promowana przez Śmiecia Sztabu xD
Dobrze że zdecydowałeś się na rysowaną grafikę, a nie #!$%@? kolaże.
  • Odpowiedz
@Menszykovsky: monet będzie od cholery, już teraz wyskakują z każdego przeciwnika ;) co ciekawe zawsze to będzie moneta 3 zł ;) i faktycznie ma wartości (score) 3 złote. Knurza szarża fajna, czytałem ;) zamiast zwykłego paska taki knur co się wypełnia ;)
  • Odpowiedz
@siegel1984: spoks, a i jeszcze taki pomysł mam odnośnie leveli, mianowicie jakby zrobić tak żeby każdy level Konon zaczynał w innym swetrze (bo są w sumie ikoniczne dla universum) czyli geometryczny, szary, w pieski, R2D2 itd.
  • Odpowiedz