Wpis z mikrobloga

@userrrr: Zdawkowe odpisywanie = nic z tego nie będzie. Więc ona Cię wcale nie olała po 6ciu dniach "pisania". Ona Cię olała już na samym początku, tylko Ty nie przyjąłeś tego wtedy do wiadomości ;]
  • Odpowiedz
@userrrr:
Traktuje ciebie jako opcję zapasową jakby coś nie wyszło z innymi typami albo stwierdziła, że jesteś po prostu takim kolegą do popisania i dawania atencji.
W każdym razie nie traktuje zarówno ciebie ani waszego kontaktu poważnie.
  • Odpowiedz
@userrrr:
Musisz sobie odpowiedzieć na kilka pytań: czy laska z którą piszesz napisała kiedykolwiek do ciebie sama z siebie?
Czy była zaangażowana w rozmowę?
Czy chciała się o tobie czegoś dowiedzieć?
Czy sama zaproponowała jakieś wyjście/spotkanie?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiesz "nie" to nic z tego nie będzie. Moim zdaniem takie rzeczy powinny iść ze sobą w parze z obu stron. Jeśli były tylko z twojej to ta relacja
  • Odpowiedz
@NosaczPolak2: Średnio mirek ( ͡° ʖ̯ ͡°) na razie to mi odpisuje, bo ja pisze, ale tak żeby zapytała "co tam?" Czy sama zaproponowała spotkanie to od tygodnia nic, bo równo 7 dni piszemy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@userrrr:
Czyli wszystko wiadomo.
Laska nie jest zaangażowana w kontakt z tobą i jesteś dla niej tylko koleżką z którym może popisać a przy okazji dasz jej trochę atencji.
A to, że cię trzyma w kontakt to nie ma kompletnie znaczenia, albo cię usunie albo po prostu w ogóle przestanie odpisywać, nawet zdawkowo.
  • Odpowiedz
@NosaczPolak2: I tak zachowuje się każda laska z tindera xD daje matcha, odpisze, poda do siebie kontakt i musisz ją zabawiać jak pajac w cyrku xD a gdyby to byl chad to juz mokra tzipa i odpisuje normalnie ¯\_(ツ)_/¯ XD to jest chore miras (,)
  • Odpowiedz
@userrrr: Też taką zabawiałem ze 3 tygodnie, bo mi się mega podobała, ale odpisywała zdawkowo i była mało kumata, więc w końcu się ogarnąłem i ją usunąłem

Także jeśli będzie zainteresowana to z pewnością zauważysz to od razu, w przeciwnym wypadku nie ma co marnować czasu - unmatch i nara
  • Odpowiedz