Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Justyna16: chyba już usunął komentarz

Mam nadzieję, że powodem było zrozumieniem, że sporu słownego nie można wygrać siłowo

ofc 'zdefraudowana' kasa jest już dawno pokazana w odc. o łapaniu myszki

A gdyby chciał dalej brnąć w bzdury, to mam konwersacje z osobą, która poprosiła o pomoc w przesłaniu kasy. W ciągu tygodnia od prośby zorganizowałem transfer kasy, zainteresowany stwierdził, że jednak woli sam wybrać zaufaną osobę

Jak znalazł osobę, to całość
@Justyna16: Przecież on od początku wyglądał na takiego nieobytego sebe, "domorosły" byznesmen. Jedyne co może to oskarżyć tagowiczów o bycie przegrywami życiowymi bo to podtrzymuje jego ego "udało mi się, a oni hejtują bo zazdroszczą". A cóż, my zniewoleni zachodnim stylem życia nie mamy najwyraźniej czego zazdrościć. Nie wiem jak wam, ale mi jest dobrze z tym naszym asfaltem, BHP, mięsem z chłodni, sanepidem, umowami, stabilnością i innymi wymysłami zgniłego zachodu
@Spearo: on NIE jest zadnym sportowcem...moze dzieci w przedszkolu mu uwierza choc i w to watpie))Wysxlo z niego zwykle chamstwo ,uwaza sie za *bysmesmena*On nie toleruje krytyki ...jest roznica miedzy krytyka a hejterstwem...zreszta on sam nie neguje kiedy owy misza mowi negatywnie o Krzysku rowerze...za jego nie pije ,nie naciaga ludzi..