Wpis z mikrobloga

@Szakalak: Wybór oprocentowania to nie jest decyzja doradcy. Jeśli chcieliście stałą, to powinniście dostać info o stałej. Dziś na stałej stopie da się zrobić już większość celów kredytowania, włącznie z budową.
Obecnie stałą da się zrobić na 5,80% w BNP Paribas, 6,06 w ING. Jeśli nie gonią Cię terminy, to możesz jeszcze ogarnąć.
  • Odpowiedz
@DJ007: to to ja wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle że teraz mogę dostać 6,51 co jest jeszcze dla mnie do przyjęcia, a w przyszłym tygodniu na pewno pójdzie do góry
  • Odpowiedz
@DJ007: hmm, terminy niestety gonią. W przyłym tygodniu muszę mieć podpisaną umowę. Czy jak poproszę o zmianę decyzji na stałą w millenium, to w razie jakiś problemów(np. procesowania za długo będzie trwało, nie przyznają), dalej będę mógł skorzystać z tej zmiennej, czy ją stracę? - to by było dla mnie dosyć mocno problematyczne.
  • Odpowiedz
@Szakalak: Jak zawnioskujesz o zmianę decyzji, to stara decyzja niestety traci moc. To jest szybka piłka obecnie. Jeśli laska od kredytu jest nieogarem, to jest ryzyko, że coś zawali, ale w kilka dni się to przeprocesuje. Cały kredyt dziś w 1 dzień tam można zrobić.
  • Odpowiedz
@DJ007: da się jakoś samemu rozpocząć ten proces w ING? Albo zaklepac dzisiaj to? Mam u nich ale najszybsza wizyta u 'specjalisty' za dwa tygodnie ergo za dwie zmiany stópek
  • Odpowiedz
@DJ007: jesteś w stanie dla mnie taki forlumarz wygenerować? Jestem umówiony a spotkanie w pon w ing, ale już wniosek będzie na nowym procencie
  • Odpowiedz
@DJ007, @emil-hogan: Czemu nie widzę takiego wniosku w aplikacji ING by zablokować przejście ze zmiennej na stałą kwotę? Kredyt uruchomiony w części. Została jedna transza do uruchomienia w terminie do 30.06.2022.
  • Odpowiedz
@DJ007: Chyba się wyjaśniło: "Prace serwisowe w nocy 12/13 marca oraz 26/27 marca"

"Możesz napotkać na problem z:
- korzystaniem z wpłatomatów (także wpłat BLIKIEM)
- składaniem wniosków w Moim ING i przez naszą stronę www (np. o pożyczkę lub konto)
- obsługą kart w
  • Odpowiedz