Wpis z mikrobloga

Królikowski zostawił Joanne Opozde ledwo po urodzeniu dziecka, zanim wyszła ze szpitala xD Ledwo po slubie xD Gdy ta rodziła to grzmocił jej sąsiadkę xddd ruchacz królik ten co grzmocił #juliawieniawa ale wieniawe to grzmocili wszyscy, sportowcy, piosenkarze, aktorzy xDDDD
#ruchacz #joannaopozda #polskieaktorki #patologia
Hunchbacked - Królikowski zostawił Joanne Opozde ledwo po urodzeniu dziecka, zanim wy...

źródło: comment_1647063895O6S5LGOKydLnQulJER5Gah.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aha no to zajebiście o nim świadczy, że zostawił dziewczynę zaraz po ślubie, tuż po porodzie. No śmieszne w #!$%@?, naprawdę hahaha ekstra


@Beesly: Trzeba dalej ufać ruchaczom, którzy rozbijają związki i otrzymują przydomek drugiego Rzeźniczaka xD Nawet ją typiara ostrzegała, to były oczy jajami zaklejone i się spruła w Internecie. Poza tym oni się już raz rozstali, ALE DALI SOBIE SZANSĘ. Zaraz spłodzili gówniaka i wzięli ślub. Plan jak
XpedobearX - > aha no to zajebiście o nim świadczy, że zostawił dziewczynę zaraz po ś...

źródło: comment_1647082659LXVPuVsqwIhUBoqh6IOhX6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hunchbacked: Mnie to dziwi, że oni robią sobie gówniaki na lewo i prawo. Znam gości, którzy ruchają bez gumy od kilkunastu lat, licznik lekko 3-cyfrowy, korzystają sobie z życia i żaden z nich nie ma gówniaka. Uprzedzając, też ich byłoby na to stać, więc to nie kwestia tego, że Królikowski ma hajs i nie obchodzą go alimenty.

Ogólnie da się ruchać na potęgę, fajnie bawić i nie musi się to
  • Odpowiedz
Weź, one wszystkie bez makijażu wyglądają jak córki patologicznych sąsiadó


@Hunchbacked: no generalnie wiekszosc kobiet bez makijazu wyglada jak pol dupy zza krzaka
  • Odpowiedz
Mnie to dziwi, że oni robią sobie gówniaki na lewo i prawo. Znam gości, którzy ruchają bez gumy od kilkunastu lat, licznik lekko 3-cyfrowy, korzystają sobie z życia i żaden z nich nie ma gówniaka. Uprzedzając, też ich byłoby na to stać, więc to nie kwestia tego, że Królikowski ma hajs i nie obchodzą go alimenty.


@bezbekpol: słowa klucze: potrafią wyskakiwać w odpowiednim momencie. To, że nasienie działa jak napromieniowany
  • Odpowiedz
ale niby w jaki sposób się to dzieje że nie mają niby dziecka - ani hiv? co, wazektomię mają? laski #!$%@? prują się tak że nawet nie zwracają uwagi na to czy koleś jest w gumie czy nie?


@interpenetrate: nie mam pojęcia, bo ja sam jestem na tym punkcie przewrażliwiony. jeśli już nie na punkcie ewentualnego wrobienia mnie w gówniaka, to właśnie boję się o jakieś choroby. no ale oni
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
albo wracaj na babskie fora czytać o pierdołach

@Speechless: No właśnie nie muszę, dobrze sobie tutaj radzicie xD

Mnie tam wpis nie rusza, bawi mnie tylko wykopowa narracja, która zakłada, że faceci i plotki to nie po drodze, a patrz jak się tutaj fajnie bawicie xD To ten, lecę przewijać dalej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hunchbacked: dopóki nie zaczęli wszędzie wrzucać info ze ona się z Królikowskim pożeniła, wiedziałem tylko, że grała kiedyś w pierwszej miłości.
Potem jakaś inba miała u nich być w chacie, a teraz już rozwód. Szybko poszło.
A ten Królikowski taki sympatyczny się wydawał
  • Odpowiedz
@interpenetrate: mnie to tak nie rusza, zwykła fizjologiczna czynność i sporo ludzi tak robi (w sensie ktoś im się podoba, to potańczą w klubie/umawiają się na kawę i potem po prostu tego samego dnia uprawiają seks, bez zabaw w podchody, związki). bardziej szokuje to, że nie boją się, że laska wrobi ich w gówniaka, nie okaże się psychiczna, nie ma hiva, nie złapią jakiejś choroby wenerycznej. mi by psychika siadła
  • Odpowiedz