Wpis z mikrobloga

Korzystam z samochodu mniej właśnie z powodu o którym napisałeś. Przy okazji mam więcej ruchu.


@adamec: Czyli wspierasz Rosję, ale umiarkowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°). No sorry, ale idąc Twoją radykalną retoryką to tak jest.
  • Odpowiedz
A ja pojadę do Auchan, zapakuje cały wózek po czym oskarżę ich o czystki etniczne na polskim narodzie i wyjadę bez płacenia ( ) jak ochrona będzie się pluć to powiem że to operacja specjalna na francuskich nazistach
  • Odpowiedz
Szkoda, że w przypadku wojen na bliskim wschodzie nie robiłeś takich rozkmin.


@angelika_tracz: Uwielbiam ten argument. Tylko skrajni lewacy, krypto popierający Putina, i głównie ludzie z biednych krajów nastawionych antagonistycznie do USA go używają.
  • Odpowiedz
@adamec no to sobie zmieniaj, ale daj żyć innym, bo to już zakrawa o jakąś paranoję. Szkoda, że w przypadku wojen na bliskim wschodzie nie robiłeś takich rozkmin.


@angelika_tracz: Tylko ta wojna moze przyjsc do nas. Nie przyjdzie jak przydusimy kacapow
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Pomijam kwestie czy ktos jest w tym konflikcie zly a ktos dobry. Tylko zeby ten konflikt nie byl zaraz - my kontra oni.
Jak spadnie Ci ruska bomba na chate to pamietaj, ze kupujac tam, sam ja sfinnasowales po czesci :)
  • Odpowiedz
@wioseneczka: no to tylko pokazuje plytka wyobraznie.
@Mikka: jestem skrajnym "prawakiem" czyt. Libertarianinem i sam go chetnie uzywam.
Jesli, ktos ma #!$%@? jak codziennie jest wojna w azji czy afryce, a nagle robi plaku plaku jak nastolatka, bo akurat sie trafila troche blizej, no to cos tu jest nie tak xD
  • Odpowiedz