Wpis z mikrobloga

Jak spadnie Ci ruska bomba na chate to pamietaj, ze kupujac tam, sam ja sfinnasowales po czesci :)


@loczyn: Pamietaj o tym idac na stacje benzynowa, odpalajac gaz na kuchence, cieszac sie cieplymi kaloryferami, pradem w gniazdu itd itd.
  • Odpowiedz
@angelika_tracz: prawda jest taka, że gdyby nie to, że Polska graniczy z Ukrainą, to pewnie poziom przejęcia i i nawoływanie do bojkotu wszysykiego byłoby mniejsze o jakieś 80%. Dla takich Francuzów Ukraina to jak jakiś Jemen, tam ludzie umierają i tu też, wywalone to j to daleko.
  • Odpowiedz
Dzisiaj właśnie idę tam na zakupy ()


@Mr_3nKi_: Wydaje mi się, że nie ty jeden widzę że wszyscy dzisiaj walą do Auchana, chyba działa marketing
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@angelika_tracz Tak mniej-więcej o tym myślę. Całego świata nie uratuję, ale ten najbliżej siebie mogę zmieniać.

@adamec: xD ludzie będą jeździć na drugi koniec miasta, albo w ogóle do innego miasta, żeby kupić sobie worek cementu, bo Leroy-Merlin sprzedaje też w Rosji. Daj spokój człowieku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adamec: ja nigdy nie byłem w żadnym z wymienionych sklepów XD w decathlonie może.
No to co powinna zrobić taką Ukrainka?
I co powinniśmy zrobić my, korzystający z ruskiego paliwa?
  • Odpowiedz
Te francuskie sieci postanowiły, że korzystając z okazji będą rozwijały swój biznes


@adamec: Podobnie jak makkaczka kfc i inne pod zmienionymi nazwami.
  • Odpowiedz