Wpis z mikrobloga

Kolejny wpis tworzenia Konon the Game (pomożcie wymyśleć lepszy tytuł ;) Dostałem od was masę fajnych pomysłow, zdecydowanie będzie co rysować przez najbliższe tygodnie ;)

Obiecałem wam filmik z gierki i jako bonus dorzucam interakcje z trzema postaciami (sami zgadujcie kto jest kto).
Co dodalem? 3 rodzaje ataku: bliski dystans, na odległość rzucaniem przedmiotami lub strzelaniem oraz atak cząsteczko-uryną (może być dowolny particle). Każda postać ma szereg własnych kwesti mówionych i animacji. Różnia się prędkością poruszania, umiejętnością wykrywania gracza, czasem reakcji, szybkością ataku etc. etc. Generalnie dużo tego.

W dalszym ciągu można dopisywać pomysły w Google Docs:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1579hWYS4lut-ezlQLi3tLVPr-xWwC9eVBiZdYW5bxLg/edit?usp=sharing

#kononowicz #konon #szkolna17 #szkolna #patologiazewsi #patologia #mlecznycontent #kononthegame
siegel1984 - Kolejny wpis tworzenia Konon the Game (pomożcie wymyśleć lepszy tytuł ;)...
  • 18
@siegel1984: hahah miałem to samo pisać na spreadsheets, żeby taka fabuła była xd Ogólnie to fajnie jakby była krótka animacja w której właśnie Konon się budzi i nie ma nitraka, postanawia go odszukać i wtedy zaczął by się pierwszy etap.
@siegel1984: haha miałem pisać o 3 też na sheets, ten sam tok rozumowania mamy ( ͡ ͜ʖ ͡) The Great Adventure w sumie pasuje bo bohater będzie przemierzał docelowo cały Białystok w poszukiwaniu Majora i finalnie nie co innego jak Choroszcz, także pasuje taki tytuł.