Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dudi-dudi: Jak mi mama pokazała że to "człowiek z usa który wypowiada się na temat covida bo zna jakieś tajemnice" to byłem zaskoczony - o czym ona mówi i skąd to wie. Okazało się żę jej koleżanka, Pani Krysia rozsyła ten filmik z fb po znajomych jak gada o covidzie - a raczej drze #!$%@?ę bo tylko tak to można nazwać.
Dezinformacja na całego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
że wykopki znalazły nowego idola


@Mlucek: nie, zawsze go #!$%@?. Po prostu wczoraj wrzucił nowy film dający kolejny powód do #!$%@?

@wojciech_s: ale w zasadzie dlaczego? Oglądałem fragment i czy powiedział tam słowo nieprawdy? Korona znikła, kasy nie było a nagle jest, Polaka jebia i wymagają kwarantanny nawet jak ktoś na trzy dawki, a Ukraincy jeżdżą po kraju od granicy jak chcą i też jak zauważył - przyjmują ich pod
@kenshin985 Stwierdza to każdy, kto chce z tobą dyskutować na jakiś temat.
Jak jesteś na przykład tłumaczem przysięgłym języka mandaryńskiego, to można śmiało stwierdzić, że masz kompetencje w używaniu tego języka.
Jak jesteś #!$%@? jutuberem produkującym content dla gimbazy, to w tym przykładzie nie masz kompetencji w temacie relacji zagranicznych.
Nie dostaniesz w tym przypadku żadnego poradnika, jeżeli sam nie umiesz tego stwierdzić.
@Hatespinner:
W mojej opinii, jeżeli temat jest dość ogólny i dotyczy społeczności w której się znajdujemy, to można się jak najbardziej wypowiedzieć na jego temat dość rzeczowo.
Przykładowo ja, mogę mieć swoją opinię i wypowiedzieć się rzeczowo na temat wywożenia śmieci do lasu lub wyrzucania ich na ulicę - mimo, że nie mam żadnej kompetencji w tym temacie.
Przykładowo ja, mogę mieć swoją opinię i wypowiedzieć się rzeczowo na temat wywożenia śmieci do lasu lub wyrzucania ich na ulicę - mimo, że nie mam żadnej kompetencji w tym temacie.


@kenshin985: No i to właśnie odróżnia wypowiadanie się, od wypowiadania się rzeczowo. Bez kompetencji, możesz robić tylko to pierwsze.