Wpis z mikrobloga

#wroclaw #ukraina

Podsumowanie pierwszych dwóch tygodni działań pomocowych dla przybywających z Ukrainy


no co za wredne #!$%@? z ratusza. dopiero wczoraj czy tam przedwczoraj postawili namioty przy pkp, ogarnęli jedzenie, udostępnili galerie BWA ale według nich pomagają już 2 tygodnie. haaa tfu na łysego i jego bandę nierobów!
miszczu_blady - #wroclaw #ukraina 

 Podsumowanie pierwszych dwóch tygodni działań p...

źródło: comment_1647003721Ow8pPYHvBRHHfEf65MAxut.jpg

Pobierz
  • 12
@miken1200: Profilem zarządza Wydział Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego Wrocławia, więc piszą to ludzie z ratusza. W artykule opisują między innymi swoje działania na dworcu, ale miały one miejsce w ostatnich dwóch dniach, a nie dwóch tygodniach. Dla mnie wydźwięk tego artykułu jest taki, że ratusz przypisuje sobie wszystkie zasługi za pomoc na dworcu, a prawda jest taka, że spóźnili się ze swoimi działaniami dwa tygodnie.
@miszczu_blady: to teraz przeczytaj cały ten artykuł, bo skupiłeś się tylko na PKP i galerii, a to że gdzie indziej miasto działa od 2 tygodni to już cię nie interesuje. Jeśli ktoś tu manipuluje, to nie artykuł,a ty swoimi zarzutami. I piszę ci to jako osoba, która we Wrocławiu była kilka razy w życiu i nie mam żadnego interesu by bronić miasta.
@miken1200: czytałem, wiem że też działali na innych polach ale pkp był totalnie olewany. poczytaj sobie komentarze mireczków którzy udzielają się jako wolontariusze co się działo na pkp, sam też tam działam chociaż nie od samego początku i nie bywam tam na tyle często jak inni. miej sobie swoje zdanie, ja mam swoje.