Wpis z mikrobloga

Ja myślę, że Rusków bolała dupa bo Ukraina sobie zaczeła bez nich radzić. To przyszli i musieli zniszczyć. Przecież Ukraińcy zaczeli produkować swoje samoloty, wysokiej jakośći sprzęt. Nie będąc w Unii mogli handlować rożnymi rzeczami i wytwarzać technologie. Tu na zdjęciu An-178 przecież aby taki samolot wprowadzić i stworzyć trzeba mieć potężne zaplecze technologiczne i to włąśnie Rosje bolało, że Ukraina może stać się mocna i własnie byly przesłanki ku temu ogromne. Szkoda bo taki sąsiad niby biedniejszy ale rozwinięty by się przydał nam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na zdjęciu prezentacja An-178. Szkoda ich ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ukraina
SoulShredder - Ja myślę, że Rusków bolała dupa bo Ukraina sobie zaczeła bez nich radz...

źródło: comment_1646998373Q3r1SeSRqapw99jx8f6GTT.jpg

Pobierz
  • 23
@SoulShredder: Ukraina tak naprawdę po ZSRR dostała niezłe zaplecze. Oczywiście ktoś musiał to #!$%@?ć ale zdolnych i pracowitych ludzi tam nie brakuje tak naprawdę. Mają elektrownie atomowe, dalej się rozwijali jeśli chodzi o inne gałęzie przemysłu. Niestety oligarchowie i system co musiał #!$%@?ć po drodze. Kuźwa przecież oni mają tyle płodnej ziemi, że mogą pod tym względem zarabiać spory szmal.
@instalacja: wiesz dokładnie o co mi chodzi.

Stocznie miały pomoc państwa - komisja europejska to bardzo nie dobra jest
Firmy logistyczne z wschodu przejmują rynek europejski - uuu trzeba uregulować

Takim uprzykrzaniem i sprzeciwami do dokapitalizowania przemysłu przez państwo możesz uwalić ważny sektor gospodarki przeżywający kryzys. A w takim kryzysie na pewno będzie AN muszący się odbudować po wojnie
@SoulShredder: Ukraina była mocna i to Rosjan nie bolało dopóki nie zwróciła się ku UE. Zakłady antonova są tam przecież od zawsze a to po prostu kolejna generacja samolotów. Tylko że prawdziwy problem się zaczął gdy ewidentnie odwróciła się od UE tj. decyzja Janukowycza i ludzie wyszli obalić rząd. Putin po prostu skorzystał z okazji by zrealizować część planu jaki pewnie mieli od dawna w przypadku rozpoczęcia integracji Ukrainy z UE
wojnie jak ich dokapitalizuje zachód i się odbudują to pewnie nas zaskoczą w przemyśle


@gupio: no chyba że do władzy dojdą jakiś Kaczuski do spółki z pożytecznymi idiotami jak Korwinienko albo Braunienko którzy będą chcieli odłączyć Ukrainę od lewackiej UE
@SoulShredder bogata Ukraina to najgorsza możliwa rzecz dla mafii która rządzi Rosją.

Jak rosjanie zobaczą że za granicą żyje się lepiej (i to nie jest jakaś daleka zagranica) to mogą dojść do wniosku że demokracja jest lepsza. A wtedy powieszą swoich polityków na latarniach.

Ruscy myśleli że wjadą i przejmą Ukrainę - ale Ukraińcy mogli już widzieć zachód (bo w przeciwieństwie do wielu wykopków) tam byli, więc wiedzą że na zachodzie żyje
niszczą na potęgę to państwo.


@SoulShredder: Niszczą głównie kilka dużych miast przygranicznych. Nic czego nie dałoby się w przeciągu dekady odbudować z pomocą z zachodu. A tej na pewno nie braknie. Byle ludzie przetrwali.
i do tego 70% światowej produkcji neonu


@77023: potrzebnego do produkcji półprzewodników wiec jeśli ktoś liczył ze cały cyrk z półprzewodnikami sie skończy niedługo to zaraz sie dopiero takowy zacznie