Wpis z mikrobloga

Ja myślę, że Rusków bolała dupa bo Ukraina sobie zaczeła bez nich radzić. To przyszli i musieli zniszczyć. Przecież Ukraińcy zaczeli produkować swoje samoloty, wysokiej jakośći sprzęt. Nie będąc w Unii mogli handlować rożnymi rzeczami i wytwarzać technologie. Tu na zdjęciu An-178 przecież aby taki samolot wprowadzić i stworzyć trzeba mieć potężne zaplecze technologiczne i to włąśnie Rosje bolało, że Ukraina może stać się mocna i własnie byly przesłanki ku temu ogromne. Szkoda bo taki sąsiad niby biedniejszy ale rozwinięty by się przydał nam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na zdjęciu prezentacja An-178. Szkoda ich ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ukraina
SoulShredder - Ja myślę, że Rusków bolała dupa bo Ukraina sobie zaczeła bez nich radz...

źródło: comment_1646998373Q3r1SeSRqapw99jx8f6GTT.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@SoulShredder: my tacy niby rozwinięci a na ukrze 4 elektrownie atomowe pokrywające prawie połowę zapotrzebowania energetycznego ( ͡° ͟ʖ ͡°)

Gdyby w tym kraju zagościła demokracja odkąd rozstali się z ZSRR i nie została tak zaprzepaszczona jak w polsce, to by ruskich zatrzymali jeszcze przed swoimi granicami.
O czymś takim jak separatystyczne republiki czy aneksja podarowanego niegdyś krymu nie byłoby w ogóle mowy.
  • Odpowiedz