Wpis z mikrobloga

kur ale miłe zaskoczenie, #farm51 bardzo ładnie odzyskał i w kilka dni zrobił ponad 100% z okolic 22 teraz juz 50. Co lepsze myśle że jest perspektywa w niedalekiej przyszłosci dobić do 60. Jedynie szkoda, że nie miałem wolnej gotówki kiedy wybuchła wojna. No nic trzeba sie cieszyć i trzymać kciuki za kolejne wzrosty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #newconnect
  • 7
@jombsik: a to już nie wyszlo? od 4 marca jest duży peak graczy, myślałem że juz wyszło. Zobacz na steamie, ja sie od gry odbiłem ale jako inwestycja zapowiada się ciekawie.
@genco1: early access jest chyba dalej i na początku marca była chyba beta dla tych co kupili jakiś tam pakiet.

Zobacz na steamie, ja się od gry odbiłem ale jako inwestycja zapowiada się ciekawie.


Huh, ja lubię takie gry ale byłem mocno sceptycznie nastawiony, ale po obejrzeniu gameplayów wygląda to dla mnie zaskakująco interesująco.
@jombsik: wiesz co nie mam najnowszego kompa i optymalizacja nie była na najwiekszym poziomie wiec u mnie to jakoś mega płynnie nie chodziło a w FPS dla mnie to kluczowe. Może to poprawili już nie wiem. Jeszcze co mi przeszkadzało to to, że wszelkie pojazdy były OP.

Na plus możliwość różnorakiej personalizacji i przyjemne strzelanie, może sie podobać na pewno mi po prostu nie siadło.
@genco1: w szoku byłem jak ludzie zaczęli wyprzedawać Farma po 21 zeta, panika straszna. Musiałem na szybko pozbywać się innych spółek ze stratą, żeby zapakować się do pełna i się udało po 23 złocisze [] Jak masz zakupioną grę to polecam odpalić i przetestować - po ostatnim patchu jest naprawdę dużo lepiej, całkowicie nowe dźwięki, znerfione pojazdy, poprawiona fizyka. Z optymalizacją też coś zrobili, u