Wpis z mikrobloga

teleelevidenie


@prokurator25: Mam teleelevidenie i właśnie w tej chwili nie idzie oglądać TVN24. Mam też listę od majfrienda i tutaj bez problemu. O Premiere League Live zapomnij. Po kilku minutach #!$%@? level=MAX. Ruski opier... kont skolko ugodno i tyle w temacie teleelevidenie. Edit. Łącze światłowód 200/20 u lokalnego solidnego operatora.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prokurator25: ja po za jakimiś mistrzostwami i 3 razami gdzie coś wszystkim nie działało to przez 1.5 roku nie miałem problemu z tele. Nawet kontakt e-mail zawsze miło i kulturalnie. Net wcześniej słabiutki i działało 120mb z multimedia teraz światłowód.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prokurator25: te mistrzostwa to były mecze Polaków gdzie przycinało pierwsze 3-5 minut. I jak korzystałem z cofania programu to miałem rozjechany dźwięk co można sobie ustawić w tivimate bez problemu.
@metagraf: nie wiem czy aktualny temat. Też miałem mega problem.często było tak że działało idealnie a przykładowo premierowy odcinek gorączki złota co czwartek wraz z koncem reklam koniec oglądania czy moja swój serial-tak samo.zmiana neta na max jaki może byc nie pomogła ale zainstalowałem apke (android tv box)vpn i przy zmianie serwera jak ręką odjął. Operatorzy często blokują np ważne wydarzenia bo znalazłem wątek na forum(Irlandia)i irole mają też ten kłopot